Guminukai!

2012-08-02

Man patinka gauti dovanų ir visai negaila apie jas parašyti :) Dabar gi bloguose sklando “Fazer” gaminamų “Angry Birds” guminukų akcija – gauni dėžę dovanų ir nusprendi, kas ją gaus kitas. Tai va, ačiū Dinai iš “Nemiegu.lt” kuri šovė iš “ragatkės” į mane ir dabar aš čiaumoju spalvotus guminius paukštukus. Beje, jie tikrai skanūs, išskyrus juoduosius. Pastarieji, kaip pastebėjau, nepatiko daug kam. Aš anyžinius šiaip valgyti galiu, bet šitie keistoki… iš pradžių lyg Colos skonis, po to kažkoks neaiškus, o pabaigoje užvožia stipriu anyžiumi. Žodžiu, ne man jie :) Patys skaniausi tai raudoni, vyras irgi tos pačios nuomonės.

Sūnui skanūs visi. Juodą daviau vieną, tai kramtė laaabai ilgai ir raukėsi. Kitų spalvų paukštukais buvo daugiau nei patenkintas. Ir dar dėže labai patenkintas. Su katinu nepasidalija – abiems reikia įlipti :)

Kadangi dabar jau aš turiu teisę šauti, tai taikausi į Salomėją ir jos “Niekiviskmėjinėjimus“. Dėžėje daug spalvotų plunksnų, galima ir auskarus pasigamint gražius ;)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 6

Salomėja

2012-08-02 15:08

Oho, ačiū. Nežinia kaip bus su saldainiais, bet dėžę ir plunksnas manau greitai čia privatizuos.

Laura

2012-08-02 15:41

Dėžė labai tinkamo dydžio vienai katei miegoti :)

Donatas Noreika

2012-08-02 19:52

O man tai juodi įdomiausi pasirodė, kiti – standartiniai.

Dina

2012-08-10 15:43

Laura, aš juodus suvalgiau, žinok…
Susidėjau atskirai į maišelį visus, galvojau, draugams bus. Atėjo PMS ir badas saldumynų – sukirtau apsilaižydama :D

Salomėja

2012-08-10 22:13

Žadinat smalsumą su tais juodais. Aš pvz., visai mėgstu anyžinius juodukus. Pasitaiko įvairiuose guminukų rinkiniuose. Bet anyta buvo parvežusi iš Suomijos kažkokių sūrių – oi ten net aš negalėjau valgyti, nors pamačius sakiau “duokit čia”.
Beje, mes neseniai išbandėm “Angry Birds Cola”. Toks juokingas daiktas – kolos skonio Buratinas.

geriau blogerių ne(pa)mylės niekas kitas – Buržujaus rašinėliai

2012-09-03 14:45

[...] paglosto kokį blogerį ir ką nors jam įteikia. Kartais tai būna tiesiog alus, kartais – dėžė saldainių, retais atvejais netgi pusryčiai danguje. Aš, asmeniškai, kaip kapitalistinis darbuotojas, o ne [...]