Cynthia Hand “Nežemiškoji”, “Spindinčioji”, “Nenugalimoji”

2015-01-20

Būna dviejų tipų skaitymo pertraukos:
1. Kai neskaitai nieko.
2. Kai skaitai paaugliškas trilogijas.
Antras variantas man malonesnis. Nes vis tiek skaitai. Smegenys sukasi, vaizduotė dirba. Va, perskaičiau tris knygas ir serialą galvoje sukūriau. Na, arba bent jau televizinį filmą. Rimtesniems scenarijams šitos knygos nebus panaudotos, jei tik iš vis bus.

Cynthia Hand “Nežemiškoji”, “Spindinčioji”, “Nenugalimoji”

Angelai. Trilogija yra apie angelus žemėje, apie jų vaikus pusiau angelus, apie puolusius angelus ir panašiai. Labai primena Becca Fitzpatrick “Puolęs angelas” knygų seriją. Nors jei reikėtų rinktis tarp šių dviejų, aną vertinčiau geriau. Žodžiu, įdomūs tie angelai. Plaukai švyti, aureolės žmones gąsdina, skraido, turi visokių supermeno galių. Kaip vampyrai, tik ne tokie įdomūs :)

Veiksmas. Susigulėjusi galvoje man ši trilogija atrodo gana vaikiška. Veiksmo yra, bet jis nelabai intensyvus. Tikrai nesitikėkite, kad kaip “Divergentėje” čia šaudys ir gaudys. Daugiau pasvarstymų, šiek tiek padūsavimų, mažulyčių intrigėlių, kokios ir būna paaugliams. Bučinių yra daug, sekso nėr. Kaip visada :)

Greitis. 3 knygas perskaičiau turbūt 4 prisėdimais ir tai tik dėl to, kad skaitant paskutinę per vidurį atsirado reikalų. Skaitosi labai lengvai, mąstyti nereikia, į logikos trūkumus kai kur irgi patarčiau nekreipti dėmesio. Žodžiu, pats tas norint padaryti skaitymo pertrauką. Arba užkišti neskaitadienius.

Vertinu 8/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0