Charlaine Harris “Nei gyvas, nei miręs”

2014-02-18

Priešpaskutinė serijos knyga. Nors, sakyčiau, galėjo rašytoja pridėti dar kokį šimtą puslapiukų, išsiaiškinti kelis nesklandumus ir šią knygą padaryti paskutinę.

Charlaine Harris “Nei gyvas, nei miręs”

Santykiai. Šioje srityje Sukei visai prastai. Ji nebemyli to, kuris ją myli ir myli tą, kuris amžinai užsiėmęs savais reikalais, o pašonėje yra vyras, kurį ji myli, bet nesupranta. Visi aplink poruojasi, vaikuojasi, o Sukė 28-tą gimtadienį švenčia viena valgydama desertą. Na, bent jau pirmą pusdienį. Draugai supratingi :)

Gyvenimas. Aš kartais sakau, kad knygų bei filmų veikėjai, ypač tų, kurių siužetas įtemptas, nei valgo, nei geria, nei tuštinasi, nei gražinasi. Užtat Sukė (nors jos nuotykiams rankų pirštų jau nebeužtektų) viską visada suspėja. Tai puiku, šauni mergina, tik nežinau, ar man patinka skaityti apie kiekvieną jos buities smulkmenėlę. Anksčiau viso to “užpildo” buvo pakankamai, o dabar tai užima turbūt pusę knygos ir vietomis jau nebe skaičiau, o tik permečiau akimis.

Siužetas. Pradėjusi skaityti rimtai suabejojau, ar tikrai skaitau naujausią knygą. Galvojau, gal netyčia įsimečiau į skaityklę senesnę dalį? Viskas per daug gerai žinoma. Bet nuo antros pusės knygą surijau vienu ypu, taigi nėra jau taip blogai :)

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 1

autos-ef

2017-06-25 21:01

RenatoSpi Polen ConnieUbm
JessieHol Brasilien Rosariokj
LucindaAn Paris Saint Germain CamilleYa
ElvajlBbr Portugal GarfieldW
MiraTatex Roma ViolaSamp
HerbertMi BVB Borussia Dortmund AnnetteBr
Alejandra Argentina MelvinaSa
DarrelQgp Liverpool TeenaSang
Claudioge Chile Wilhemina
MaricruzD Ukraina ElmaHutch
JohnSetse Los Angeles Galaxy OwenNsdq
JettaBrac Tottenham Hotspurs RWLAgueda
KaleyCara Tjeck ArnoldDan
OliveNeuh Mexico SophieRei
MickeyCal Chile BrandieQu