Žvilgsnis atgal ir į priekį

2008-01-08

Po Naujųjų sutikimo bloguose pasipylė pasižadėjimai nuveikti kažką gero ir naudingo per 2008-uosius. Aš pati metų sandūroje niekada nesu sau nieko pažadėjusi. Tačiau mėgstu žvilgtelėti atgal: kas gero nutiko, ko pasiekiau ir kas pasikeitė. Kai gerai pagalvoji, kiekvieni metai atneša kažką labai svarbaus, tereikia tik prisiminti.

Baigiau bakalauro studijas. Negaliu sau pažadėti, kad studijuosiu toliau, nes visiškai nenoriu. Iš mokslų reikia ir malonumo gauti, ne vien popierių. O koks čia malonumas, kai eini dantis sukandęs.
Pradėjau rašyti blogą. Iš dalies jis atsirado dėl baigiamojo darbo, tačiau tikrai neketinu nutraukti rašymo. Kol įdomu, reikia save paraginti irtis pirmyn. Planai? Projektas internete.
Pakeičiau darbą. Dėka to susipažinau su krūva linksmų žmonių ir įgijau naujos patirties. Žinau, kad mano darbas, koks jis bebūtų, bus susijęs su rašymu, taigi naujas pobūdis – tik į gerą.
Paskirta vestuvių data. Po jų niekas neturėtų keistis. Gal tik pagaliau dviese normaliai pailsėsim. Realesni atrodys planai įsigyti nuosavą būstą. Vaikai? Ne. Kokiais 5 metais per anksti.

Naujas darbas ir studijų pabaiga sutapo. Po diplomų aplaistymo pailsėjau kelias dienas ir nuėjau dirbti į visiškai nepažįstamą vietą. Atsimenu, kaip buvo baisu, bet jau praėjo kiek daugiau nei pusmetis ir visos mano baimės atrodo juokingos. Tai tarsi naujas gyvenimo etapas, kuris vis dar tęsiasi ir man patinka. Todėl ir nenoriu nieko keisti.

Žinau, kad šie metai, jei nenutiks kažkas netikėto, nebus tokie įdomūs. Tačiau tikrai ne nuobodūs. Juk kai gerai pagalvoji, kiekvienas tarpsnis atneša kažką ypatingo. Galbūt 2008-tieji ypatingi bus tuo, kad pajusiu, kas yra ilsėtis. Nes paskutinį karta save besiilsinčią prisimenu po 11 klasės.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 1

Jolanta

2008-01-08 15:56

Įdomu buvo ;-)

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.