Tom Cain “Avarijų Organizatorius”

2012-08-26

Kai esi Paryžiuje ir skaitai knygą, kurios veiksmas prasideda Paryžiuje, tai kažkaip smagu. Tik kad tas veiksmas apie žuvusią princesę Dianą. Ir knyga ne iš pačių geriausių. Bet malonu tai, kad skaitai ir žinai vietas iš pavadinimų :)

Tom Cain “Avarijų Organizatorius”

Trileris. Knygą galėčiau pavadinti eiliniu trileriu. Kur šaudo, bėga, gaudo, sprogdina, nusuka sprandus, supergraži moteris ir supergudrus ir visoks kitoks ten agentas. Daugiau kaip ir nieko. Istorija prasideda apie tai, kaip buvo suorganizuotas ir įvykdytas princesės Dianos nužudymas Paryžiuje. Knygos pagrindiniai veikėjai buvo apgauti savo užsakovų ir nieko nežinodami suorganizavo žūtį. Tai va šita dalis dar buvo gera. Bet toliau… Jei būtų filmas, nebežiūrėčiau :)

Pabaiga. Labai nelogiška. Supervyras visiškai nukankintas buvusių KGB darbuotojų, jau beveik pamišėlis, bet staiga kažkaip dar sugeba atlikti neįtikėtinai daug logiškų ir sunkių veiksmų. O po to vėl tampa beveik daržove. Rašytojas bandė tai paaiškinti, bet nesigavo. Taigi, pabaiga – totalus briedas. Kaip ir visuose trileriuose :)

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.