Maeve Binchy “Vakariniai kursai”

2012-08-14

Perskaičiau jau ketvirtą šios rašytojos knygą lietuviškai. Visada atsivertusi naują tikiuosi to paties – mielos airiškos istorijos, papasakotos skirtingų žmonių akimis. Tą gavau ir šįkart. Ko daugiau norėti? Nebent puodelio arbatos, ko nors saldaus ir trupučio ramybės skaitant.

Maeve Binchy “Vakariniai kursai”

Pasikartojimai. Kadangi knyga jau ketvirta, tai pastebiu pasikartojančių elementų – į neaiškius reikalus su nusikaltėliais įsivėlęs vaikinukas; vaikai, užaugę be tėvų; girtuoklystės; nelaimingos santuokos; turtingai, bet nuobodžiai gyvenantys žmonės… Žodžiu, rašytoja pradeda kartotis. Bet kai geriau pagalvoji… na, toks juk tas gyvenimas. Ir istorijos labai realios. Tik, kad tikrovėje jos dažnai nesibaigia taip gerai, kaip M. Binchy knygose.

Italų kalba. “Vakarinių kursų” ašis yra vakariniai italų kalbos kursai. Knygoje – mokytojos, organizatoriaus ir dalyvių istorijos. Kaip ir reikėjo tikėtis, jie visi vienaip ar kitaip yra susiję, dažnai net patys to nežino. Gerai, kad skirtingai nei “Alyviniame autobusiuke“, čia yra ir pabaiga. Žinoma, laiminga. Kitokios nė nesitikėčiau. O italų kalba dėstoma taip smagiai, kad pati į tokius kursus užsirašyčiau. Ir šiaip kalba labai smagi. Gal gi tikrai pasimokyti? :)

Vertinu 9/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 2

Arnoldas

2018-01-19 14:46

o ar skaitėt jos HEARTS AND SOULS?? Be galo nuostabi knyga. norėčiau ją išversti į lietuvių klb.

best way to do business

2019-12-04 16:18

It’s difficult to find experienced people on this topic, however, you seem like you know what you’re talking about! Thanks

http:///www.manulescu.com – manumanu

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.