Homoseksualūs teletabiai ir kitos pamišimo formos

2007-05-29

Pastaruoju metu Rytų Europoje ir Rusijoje kilo tikras pamišimas dėl gėjų, lesbiečių ir kitų netradicinių seksualinių pakraipų. Maskvoje savaitgalį dėl to kilo muštynės, Lietuva to išvengė neįsileisdama po Europą keliaujančio vilkiko prieš diskriminaciją.

O štai lenkai iš lengvos pamišimo formos pereina prie sunkios – jie sugalvojo tirti, ar vaikų numylėti teletabiai nėra homoseksualūs, mat Tinkis Vinkis kartais nešioja rankinuką. Man įdomu, nejaugi BBC, prieš kurdama šį serialą, turėjo kėslų vaikams įdiegti homoseksualumo sampratą ir paversti juos gėjais ir lesbietėmis? Skamba daugiau nei beprotiškai. Lenkai tuoj sukurs sąmokslo teoriją – kaip BBC visus pasaulio vaikus ketino paversti homoseksualiais ir išnaikinti žmoniją. Ir dėl to bus kaltas Tinkis Vinkis su raudonu rankinuku?

Interneto portalų komentatoriai ir kai kurie blogeriai taip pat pradėjo akciją-atrakciją prieš gėjus, neva “už katalikiškas vertybes ir normalią šeimą”. Lietuvoje šeimos seniai nenormalios – kiek išsiskyrusių, išdraskytų dėl emigracijos, kiek sumuštų motinų ir paliktų vaikų, kiek girtaujančių tėvų. Man homoseksualai netrukdo, kol prie manęs nekimba ir nebando įteigti savo vertybių. O jie to nedaro, nebent rytų europiečiams vilkikas prieš diskriminaciją arba gėjų paradas atrodo bandantis įpiršti savo nuomonę.

Visiems pamišusiems siūlyčiau pažiūrėti į tokias akcijas kaip į karnavalą :)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 3

Tio

2007-05-31 9:40

nu jo… lenkams tikrai galveles susisuko… tuoj ir Mike Pukuotuka apkaltins seksualiai priekabiavus prie Knisliuko… :)

Laura

2007-06-01 11:59

Patys lenkai, beje, šį sprendimą apie teletabius pavadino didžiausia metų kvailyste :)

Tio

2007-06-01 16:10

gal jie turi kazka panasaus i “auksinius svogunus” ir jiems truko metu kvailystes nominantu? :)

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.