George R.R. Martin “Varnų puota”

2015-03-03

Supratau, kodėl be galo pradėjau tingėti aprašinėti knygas. Pati save įspraudžiau į tam tikrą formatą, o formatų aš iš tikrųjų nemėgstu :) Na, mėgstu, kai jų laikosi kiti, bet pačiai – neee. Neįdomu. Todėl nei knygas vertinsiu dešimtbalėje sistemoje, nei vienodos teksto struktūros laikysiuos :P

Taigi, tai jau ketvirtoji “Ledo ir ugnies giesmės” knyga lietuviškai. Pati neįdomiausia. Bet net ir žinodama iš kitų atsiliepimų, kad nebus labai jau WOW, galvojau, kad perskaičius vis tiek norėsis dar. Taip ir buvo. Skaičiau lėčiau nei įprastai, bet jau laukiu penktos išverstos knygos (būtų originalas vokiečių, jau būčiau suskaičiusi visas. Bet anglų… Gal tiek to.). O paskaičiusi apie ką ji bus, tai dar labiau laukiu.

Ketvirta ir penkta knygos iš pradžių buvo sumanytos kaip viena. Bet nuo tokio storio veikalo turbūt ir Halkui rankos nulinktų, taigi buvo padalinta į dvi. Pirma – neįdomioji, o antra – įdomioji (čia pagal mano supratimą taip). Tiesiog “Varnų puotoje” yra tie neįdomieji veikėjai. Tirionas, Daneiris, Snou – visi kažką veikia penktoje dalyje. Tik sužinosiu, aišku, viską anksčiau nei ją išleis. Serialas jau bus labai greitai, o jame veiksmas vystosi chronologiškai, o ne suskirstytas pagal veikėjus.

Ir dar apie serialą – jau aišku, kad jis baigsis anksčiau už knygas. Trupučiuką gaila, bet nu ką padarysi. G.R.R. Martinas niekur neskuba :)

Taigi, puikiai šios knygos nevertinu, bet vis tiek ji labai gera. Labai labai gera.

Kategorija: Knygos | Komentarų: 3

tinyurl.com

2019-11-23 22:36

If you desire to get much from this post then you
have to apply such techniques to your won weblog.

coconut oil and

2019-11-25 10:20

certainly like your web-site but you have to
take a look at the spelling on several of your posts.
A number of them are rife with spelling problems and I find it very
troublesome to inform the reality on the other hand I’ll definitely come again again.

plenty of fish dating site

2019-11-26 19:17

Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I’ve
really enjoyed surfing around your blog posts. After
all I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.