Daugiau muzikos, mažiau kalbų

2008-01-14

Nemėgstu, kai vidury darbo mane kas nors trukdo. Pavyzdžiui, rašau tekstą, o priešais sėdintis kolega aiškiai nori pasikalbėti. Užtenka tik pažiūrėti į akis ir prasideda. Tada savo nuomonę pareikšti sugalvoja visi ir dirbti jau nebeįmanoma.

Kitas būdas knistis prie bendradarbio be reikalo – pokalbių programos. Tačiau jei užsidedi kokią “netrukdyti” būseną, niekas tavęs nekibina. Kažkaip pokalbių programa tapo vienas geresnių būdų pasakyti, kad neturi nei noro, nei laiko bendravimui. Paradoksalu?

Vienoje patalpoje sėdime septyniese. Ji pakankamai didelė, kad nesimaišytume vienas kitam po kojomis, bet pakankamai maža, kad aiškiai girdėtume, kas ką šneka. Todėl jei nori visiškos ramybės, tenka dėtis ausines ir garsiai pasileisti muziką. Tada bent jau girdi tai, ką nori, o ne kolegos savaitgalio nuotykius ar svarstymus, kada pakils akcijos.

Per garsi muzika – irgi bėda, nes ją girdi visi kiti. Na, į darbą juk niekas nesineša kokybiškų ausinių (todėl vienas kolega sėdi su nuplyšusia vienos ausinės pagalvėle, kitas jau nusipirko antras už 7 litus, o iš mano garso reguliavimo ratuko styro laidai). Klausydamas muzikos garsiai nepastebi, kada visi nutyla ir neišgirsti, kai po kiek laiko visi ragina pritildyti muziką. Kol kas nors iš priešais sėdinčių ima mojuoti rankomis.

Tačiau ausinių privalumas yra toks pat kaip ir pokalbių programų. Kai esi su jomis, kolegos tavęs nekalbina. Pastebėjau, kad kartais būdama vien su ausinėmis ir net neklausydama muzikos susilaukiu mažiau trukdymo. Todėl ir naudojuosi tuo :) Nebent kas nors nepastebi po plaukais pasislėpusių ausinių ir vis tiek trukdo.

Štai dabar kolega grįžęs po pietų labai daug kalba. Kitas traškina saldainių maišelį, nes pietauti neis. Kol parašiau paskutinį sakinį, kalba išsivystė apie metabolizmo reikšmę. O aš kelias valandas iki darbo pabaigos nusprendžiau išnaudoti turiningai ir susidaryti straipsnio planą. Todėl beliks griebti ausines ir klausyti “Mika – Life In Cartoon Motion”. Kai kurios dainos pakelia nuotaiką :)

Kategorija: Muzika | Komentarų: 42

Jolanta

2008-01-14 14:21

Esi labai griežta kolega bendradarbiams :))

Laura

2008-01-14 14:28

Tikrai ne :) Tiesiog kartais norisi ramybės, o pas mus – vaikų darželis. Aišku, dėl to būna ir linksma, kaip praeitą penktadienį. Kolega bandė pavaizduoti kaip juda fotoaparato diafragma, kai šis fotografuoja 60 kadrų per sekundę greičiu :)

Salomėja

2008-01-14 14:29

O aš neturiu ausiniu darbe :( Tai yra praiilgintojo. Kartais klausau iš telefono muzikos, bet tada bateriją greit nusodinu:(. Taigi tenka man klausyti kolegų komentarus skaitant “delfi”. O messengeriais naudojuosi:). Ir kolegoms rašau net tada kai būna uždėta būsena netrukdyti. Būtent todėl, kad nenoriu trukdyti visiems kitiems aplinkiniams, todėl, kad dažnai rašau būtent su darbu ar įvykiais jame, susijusiais klausimais. Ir visai nebūtina visiems žinot. Ar ne, Laura?

Dina

2008-01-14 14:29

Oooo.. pas mus visi sėdi vienoj patalpoj. O žinai, kai moteriškas kolektyvas, tada tų kalbų ir šurmulio žymiai daugiau. Tai va, muzikos aš klausau labai garsiai. Kad girdėčiau tik ją. Pastebėjau, kad susikaupimui tai netrukdo, o kartais net ir padeda. Kolegos nekalbina. O jei ir kalbina – negirdžiu. Skype – visada su dnd. Taip paprasčiau – galiu atrašyti tik tiems, kuriems noriu. O kiti tepalaukia. Ech. Vis dėlto, po atostogų, kai dar nesibaigė sesija, labai sunku grįžti atgal į darbą.. Labai labai sunku.

Laura

2008-01-14 14:37

Tikrai taip, Salomėja :) Messengeris tuo ir gerai, kad gali kalbėti prie kitų tai, ko jiems nebūtina žinoti :)

one

2008-01-14 14:37

Aš įpratau prieš miegą pasiklausyti muzikos. Guliu su ausinuku. Kuo garsiau klausau, tuo labiau miegas ima. Bet kol atsikeliu padėti į stalčių, tai išsibudinu…

Mėgstu MIKA’ą, patinka jo dainos. Bet Live in cartoon motion dar negirdėjęs :-\

Laura

2008-01-14 14:48

Turiu vienintelį šį Mika albumą :) Jame tos dainos, kurias groja radijo stotys ir kitos – kurių negroja, nors jos geresnės :) Daugiau albumų net nežinau :)

PinkCity

2008-01-14 15:15

Tiesa, kartais bendradarbių nesupratingumas būna klaikus. Tada aš demonstratyviai vaizduoju susikaupusią ties monitoriumi ir popieriais, nes tiesiai šviesiai pasakyt nemandagu. Ir dar man tada sako, kad esu uždaras žmogus. Nes nepasakoju, kaip mano vaikas prisikakojo, o vyras paragavo… Apsivemti galima.
Mika tik vieną albumą ir tėra kol kas išleidęs – kaip galima dar kažką jo klausyti?

Salomėja

2008-01-14 15:24

Perskaičius šį įrašą, kažkaip labai juokinga buvo klausyt kaip ką tik kolega trukdė Laurai (ar jau? na kaip? tai ar jau?). :))

Jolanta

2008-01-14 15:50

Mielieji, dirbu vienut viena gražiame biure jau keletą metų.Pripratau. Nors tam tikra tikra įtampa visada yra, nes negali rimtai susirgti (darbai sustos), turi už viską atsakyti ir viskuo pasirūpinti bei nėra su kuo pasitarti. Bet tai sutvarkoma. Labiausiai pasiilgstu kolektyviško pakvailiojimo. Taigi, aukso vidurio turbūt nėra ir nereikia burzgėti :)

Laura

2008-01-14 15:53

Jolanta, žinosiu, ką tau atsakyti, kai vėl gausi praktikantą porai mėnesių: nereikia burzgėti :D

Jolanta

2008-01-14 16:00

:D

elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #25

2008-01-14 17:31

[...] Šiandien Novum rašo apie tai, kaip išvengti pokalbių su bendradarbiais ir susikaupti darbui… [...]

Blogorama #309 : nežinau.lt

2008-01-14 21:01

[...] laikraštis, virtęs klaikraščiu, aštuonių Vincentų šventės, nacionalinis diktantas visiems, atsitvėrimas muzika ir kraupi homo sapiens ateities [...]

DNR

2008-01-14 21:12

O fainai. Paskaitai Lauros blogą ir supranti, kas jai nepatinka :) Na taip, čia aš šiandien traškinau maišelius. O tavo ausinių dėl ilgų plaukų tikrai nesimato. Bent man. Kalbėjimas tikrai trukdo dirbti, dėl to pastebėjau, kad namie man geriau dirbti (na aišku irgi nuo sąlygų priklauso). Bet kolegos ir bendravimas su jais – darbo dalis. Todėl nesu taip priešiškai nusiteikęs. Na o blogiausiu atveju – ausinės su nuplyšusia pagalvėle ar iš reguliavimo ratuko styrančiais laidais :)

Laura

2008-01-14 21:28

Tavo maišelių traškinimas trukdo mažiausiai, tiesiog tuo metu, kai rašiau, tu tai darei :) Todėl ir buvai paminėtas :)
Visgi savo kolegomis esu labai patenkinta :) Ypač, kai liūdna – visada atsiranda kas praskaidrinta nuotaiką :)

Salomėja

2008-01-15 9:15

Pavyzdžiui, kas nors paskęsta…

Labas.blog

2008-01-15 17:25

Ausines darbe naudoju jau pora metų, kaip ir visi kiti bendradarbiai. Vienintelis skirtumas, kad per dieną pora kartų visi jas nusiimame ir pliurpiame kokias nesąmones – ką matėme per TV, ką išgirdome, ką namie iškrėtė naminis gyvūnas ir t.t. Pliurpia visi, taigi niekas nepyksta.

Antras pertraukėlių tipas: vienas kas nors gauna emailu kokį juokingą YouTube klipą. Pažiūri ir pagalvoja, kad visai juokingas – ir per msn persiunčia visiems kolegoms. Tada pažvengiame visi, tuo pačiu metu, ir niekas nelieka nuskriaustas, kad neva jį ignuoruoja kiti.

Manau, visai izoliuotis ir paskęsti savo operose, hop hopuose ir drum_n_basuose nereikėtų…

KaVeikti.lt

2008-01-15 19:33

Aš tai vienintelė silpnoji lytis mūsų ofise bendroje patalpoje.
Bet kai mane galutinai užnervina bernų kalbos apie vsokius šit (pakutinių kašės rungtynių ar užpakaliukų aptarinėjimai, mašinos, žaidimai, youtube perliukai) tai labai nesilpnai užrėkiu ir… išsigąsta…
Tada vėl būna tyla porai valandų… kol aš pati vaikinų nepradedu kalbinti :)

Machaonas

2008-01-15 22:38

Na, į darbą juk niekas nesineša kokybiškų ausinių
Nešasi nešasi:)kad negirdėt 5 radijo stočių mixo iš svetimų nekokybiškų:)
O messengeris – geras daiktas.Kol darbdavys nefiksuoja atidarytų langų statistikos ar to, ką renki klaviatūra:)

Adis

2008-01-16 12:36

“Na, į darbą juk niekas nesineša kokybiškų ausinių”
Ir man nelabai suprantama, kodėl. Jei kolektyvas savas, saugumo problemos kaip ir nėra.

Aš pasielgiau įžūliau – nupirkau kolonėles, ir mažiausiai stresuotomis dienomis “džiuginu” kabineto koleges muzika :) Na, bet kol kas dar nė viena nesiskundė, tai matyt, gerai.

P.S. Linkėjimai iš už sienos ;)

Laura

2008-01-16 12:48

Na, kolektyvas tai savas:) Dėl to kai kas nors nuspręs trumpam pasiskolinti, ausinės gali ir pasimesti bekeliaudamos :) O gerų juk būtų gaila :)

Kam čia tie linkėjimai? :)

Laura

2008-01-16 12:54

Aa, jau išsiaiškinau :) Linkėjimai atgal! :)

kyrie 6

2019-11-17 19:02

This website is mostly a walk-through for all the data you wanted about this and didn抰 know who to ask. Glimpse right here, and you抣l undoubtedly uncover it.

yeezy boost 350 v2

2019-11-20 21:19

When I initially commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now every time a remark is added I get four emails with the identical comment. Is there any approach you’ll be able to remove me from that service? Thanks!

balenciaga shoes

2019-11-23 23:23

I抎 need to check with you here. Which is not one thing I usually do! I enjoy studying a submit that will make individuals think. Additionally, thanks for allowing me to remark!

http://tinyurl.com/tlhnbd4

2019-11-25 4:21

Hi there to all, because I am really eager of reading this website’s post to be updated on a regular basis.
It includes nice information.

plenty of fish dating site

2019-11-26 12:31

You really make it seem so easy with your presentation but I
find this matter to be really something that I think I would never understand.

It seems too complicated and very broad for me. I’m looking forward for your next post, I will try to get
the hang of it!

supreme hoodie

2019-11-27 0:33

There are definitely quite a lot of details like that to take into consideration. That may be a great point to deliver up. I offer the ideas above as normal inspiration but clearly there are questions like the one you bring up where the most important factor might be working in sincere good faith. I don?t know if finest practices have emerged around things like that, but I’m sure that your job is clearly recognized as a good game. Each boys and girls really feel the influence of just a moment抯 pleasure, for the remainder of their lives.

lebron 16

2019-11-28 20:33

Would you be excited about exchanging links?

quest bars cheap

2019-12-02 4:54

We absolutely love your blog and find almost all of your post’s to
be precisely what I’m looking for. Do you offer guest writers
to write content for you personally? I wouldn’t mind producing a post or elaborating on a lot of the subjects you
write regarding here. Again, awesome web site!

quest bars cheap coupon twitter

2019-12-03 3:40

Very soon this web page will be famous among all blogging and site-building
people, due to it’s fastidious articles or reviews

quest bars cheap

2019-12-04 3:16

It is actually a great and useful piece of information. I’m happy that you shared this helpful information with us.
Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

lowest price on viagra

2020-04-24 18:25

lowest price on viagra…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

generic ventolin

2020-04-24 19:00

generic ventolin…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

cealis

2020-04-25 4:24

cealis…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

buy ciprofloxacin online

2020-04-25 6:22

buy ciprofloxacin online…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

buy tylenol

2020-05-08 22:41

buy tylenol…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

india pharmacy viagra generic

2020-06-29 21:12

india pharmacy viagra generic…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

buy cialis 20mg

2020-07-01 18:49

buy cialis 20mg…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

latisse eyelash growth serum

2020-07-14 8:23

latisse eyelash growth serum…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

buy chloroquine phosphate

2020-08-08 13:21

buy chloroquine phosphate…

Novum » Daugiau muzikos, mažiau kalbų…

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.