Charlaine Harris “Miręs šeimoje”

2013-01-01

Čia jau dešimtoji Sukės Stekhaus serijos knyga. Turbūt tai natūralu, bet vis tiek nuvilia, kad knygos vis prastesnės ir prastesnės. Liko dar trys knygos, daugiau tikrai nereikia. Paskaičiau sekančių aprašymus ir supratau, kad rašytoja visiškai išsisėmė jau nuo 8 knygos.

Charlaine Harris “Miręs šeimoje”

Serija. 9 knygas skaičiau visas beveik iš eilės, todėl tai, kad tai yra serija, man netrukdė. Dabar gi jau praėjo pusmetis po paskutiniosios ir supratau, kad beveik nieko neprisimenu, kas vyko devintojoje knygoje. Tik tiek, kad Sukė visų paauglių džiaugsmui pagaliau kartu su Eriku. Tai va, šioje knygoje ji vis dar su juo. O daugiau, be poros lavonų ir kelių fėjų, neįvyko nieko.

Veiksmas. Labai keista, bet nebuvo veiksmo. Knyga taip tęsėsi, tęsėsi, gale įvyko mini žudynės ir tada viskas baigėsi. Iš visų dešimties tai pati neįdomiausia knyga.

Serialas. Įpusėjus skaityti seriją, pradėjau žiūrėti ir serialą. Išskyrus penktą sezoną, jis buvo žymiai įdomesnis už knygas. Ir visai kitoks. Tik skaitant ir žiūrint vienu metu veikėjai ima painiotis :)

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.