Becca Fitzpatrick “Crescendo”

2013-06-19

Kadangi pirmoji puolusių angelų ciklo knyga sudomino, persilaužiau ir perskaičiau antrąją anglų kalba. Iš pradžių bandžiau išsiversti visus neaiškius žodžius, net jei jie ir netrukdė skaitymui, bet tada supratau, kad užtruksiu amžinybę ir ėmiau skaityti beveik lietuviškais greičiais. O ką – filmus, serialus žiūriu, straipsnius skaitau kasdien. Knygoje juk žodžiai tie patys. Tik sunku, kai esu pratusi suprasti visus aliai vieno žodžius. Antroji knyga niekuo neypatinga, taigi nedaug praradau.

Becca Fitzpatrick “Crescendo”

Meilė seilė. Šioje dalyje man per daug paaugliškų meilybių ir kitų banalybių. Mergaitė taip pradėjo įtarinėti savo angelą, kad koktu darosi. Prasideda paaugliškos intrigos, kešto planai ir kitos nesąmonės. Tikiu, kad paauglėms ši knyga patiko taip pat, kaip pirmoji, bet man jau buvo skystoka. Be to, pagrindinė veikėja tai visiškai suskydus, tai labai nagla. Norėjosi palinkėti jai apsispręsti.

Nauji dalykai. Knygos viduryje atsiranda naujas vaikinukas, pabaigoje paaiškėja tikrasis Patch’o (Lopo) vardas, jis praranda draugą, atsiranda visokių naujų giminystės ryšių. Ir šiaip, toje nefilimų draugijoje tiek daug visokių saitų, kad aš jau nei angliškai, nei lietuviškai pradedu jų nebesuprasti. Beje, Marsės mama, pasirodo, irgi ne šventuolė… Bet šitoje vietoje su didžiausia intriga istorija nutrūksta ir man tenka imtis trečios dalies. Bet turbūt padarysiu pertraukėlę, nes imu pavargti nuo angelų ir seilėjimosi.

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 2

Salomėja

2013-06-19 18:14

Mano patirtis skaitant knygas angliškai, kad daug geriau sekasi tada, kai serijinės knygos pirmą dalį esu skaičiusi lietuviškai. Tada į vietas stoja išsireiškimai, kurių lyg ir nežinau, bet va pamenu iš senesnės knygos. O šiaip skaityklėje ant nežinomo žodžio tapšnoju tik tada, kai jau visai sakinio prasmė miglota. Kitu atveju kažkaip lyg ir nesvarbu ar jis kažką pasakė suirzusiai, piktai, grubiai, nepatenkintai :)

matthew9n.allmyblog

2017-06-25 19:15

AgnesPant Paris Saint Germain WilbertPj
Modestamk Paris Saint Germain RodrigoOM
AlvaMcLar Nederlanderna JadeHafne
ShaunChee USA Kassandra
GlennMais Wales SangAlvar
BeaMcNair Leicester City MariamCur
SamuelCor Barcelona MarielCru
ElbertBoo Everton LucindaHu
MirandaDe Leicester City BrigidaNo
ShavonneB Wales Roosevelt
JeanneSwa Olympique De Marseille TerrisrU
MabelHgx Spanien MaricruzH
EstelagqW Sverige ColleenEw
RainaNdn Tottenham Hotspurs DemiNugan
LeiaGagai Schalke 04 AshleyDio

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.