Arto Paasilinna “Grupinės savižudybės magija”

2012-09-18

Jau trečia A. Paasilinna knyga, o man vis dar sunku parašyti jo pavardę iškart teisingai. Nors ir žinau, kurios ten raidės po dvi :) Arto kaip visada puikus. Savam sarkastiškam stiliuke. Bet šita knyga iš trijų man pagal malonumą skaityti liko trečia. Gal ne ta nuotaika ar ką, bet “Gudrioji nuodų virėja” (pirma vieta) ir “Kaukiantis malūnininkas” (antra vieta) man patiko labiau.

Arto Paasilinna “Grupinės savižudybės magija”

Sarkazmas. Turbūt labai nusivilčiau, jei A. Paasillinos knygoje nebūtų sarkazmo. Sugebėjimas pasišaipyti iš savęs ir savo tautos labai sveikintinas. Beje, “Grupinės savižudybės magijoje” visi tie pasišaipymai labai tinka lietuviams. Mes juk irgi masiškai besižudanti tauta.

Savižudžiai. Kažkodėl manau, kad šią knygą verta duoti paskaityti visiems, kam kyla minčių žudytis. Aišku, kai kurie gali pyktelėti – kaip drįsta šaipytis iš problemų! Bet žiūrėk, papyktų ir suvoktų, kad tos problemos gal ir nėra jau tokios neišsprendžiamos. Yra gi visokių pagalbos grupių, kad ir ne tokių linksmų kaip knygoje, bet geriau negu nieko. Galų gale pakeisti gyvenimą galimą nebūtinai jį užbaigiant.

Laiminga pabaiga. Knyga tiesiog turėjo laimingai baigtis. Jei būtų kitaip, juk nerekomenduočiau jos skaityti potencialiems savižudžiams. Aišku, mirčių buvo, bet… net ir jos čia visai linksmos :)

Vertinu 9/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 5

jolanta

2012-09-20 11:46

Nemanau, jog tie , kurie mąsto apie savižudybę, ras knygoje argumentų prieš…Tada ,greičiausiai,ieškoma patvirtinančių ženklų , o ne atvirkščiai. Bet čia tik mano nuomonė..
Knygą norėčiau paskaityti, nes “Kaukiantis malūninkas” man netgi labai patiko.

there coconut oil

2019-11-25 17:51

Very nice article, exactly what I wanted to find.

plenty of fish dating site

2019-11-26 9:59

This information is worth everyone’s attention. Where can I find out
more?

ps4 games

2019-11-28 14:28

Thanks designed for sharing such a fastidious idea, post is pleasant, thats why
i have read it entirely

quest bars cheap

2019-11-30 7:37

Hello it’s me, I am also visiting this website regularly, this website is actually pleasant and the visitors are really sharing good thoughts.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.