Trumpa pamokėlė vyrams

2008-01-07

Salomėja savo įrašu priminė man porą dalykų, dėl kurių aš iki šiol nesuprantu vyrų: kodėl jie neatskiria silikoninės krūtinės nuo nesilikoninės ir kodėl nesupranta, kada moteris yra pasidažiusi? Pabandysiu paaiškinti :)

Atrodo, jau nebe tie laikai, kai moteriškos subtilybės yra slepiamos nuo vyrų. Silikono implantų dar nereklamuoja, tačiau įvairūs tušai, lūpų dažai ir pudros peršami labiau nei reikia. Kai kurios moterys ir naudoja jų gausiau nei derėtų. Tuomet vyrai tai pastebi ir juokiasi: “Nu ir prisitepusi špakliaus. Atsibustum šalia tokios ryte ir išsigąstum”. Vyrai, “špaklius” – tai ne mėlyni ar žali akių šešėliai, varvantis tušas ir nenatūraliai rožinės lūpos. Iš tikrųjų tai pudra, kurios nesimato, šešėliai, kurie nerėžia akies ir tušas, tik paryškinantis blakstienas. Dar lūpų blizgesys, kuris traukia pabučiuoti.

Visa kita – tik nemokšiškumas. Kai matote mūsų žvaigždutes televizijoje, juk nesakote “kiek špakliaus”. O jo ten tikrai koks puskilogramis. Tiesiog makiažo specialistai užglaisto trūkumus ir pabrėžia privalumus neparodydami, kiek pudrų pritepa ant veido. Matydami įrudusią gražuolę pasakote tik “mmm, kokia gražutė”. Nors gal šalia jos atsibudę ryte išsigąstumėte labiau nei šalia tos, kuri visą vakarą klapsėjo sulipusiomis blakstienomis.

Viskas priklauso nuo moters mokėjimo “nusipiešti” veidą, nuo saiko jausmo ir nuo patirties. “Špaklių” tepasi visos. Jei ne dieną darbe, tai kokiame vakarėlyje. Tik meistriškumo vyrai nepastebi, o nemokšiškumu baisisi. Moterys, kurios neatrodo kaip papūgos, nėra makiažo priešės. O kada ir kiek jos iš tikrųjų dažosi, pamatysite tik kartu apsigyvenę :).

Antras, dar subtilesnis, dalykas: silikonas. Vyrai, pastebėję nenatūraliai didelę krūtinę, žinovo balsu pareiškia: “Silikoniniai papai”. Bet jei kaušelio dydis neviršija C-D, jie nesupranta, ar krūtinė natūrali. Kol moteris su drabužiais, to niekada ir nepasakysite.

Bet pagalvokite, kaip mergina-šakaliukas gali turėti natūraliai didelę krūtinę? Juk tai – riebalinis audinys. Taigi, jei pro odą matosi kaulai, greičiausiai po drabužiais rasite ne persikus, o slyvas. Žinoma, pasitaiko ir išimčių, tačiau kuo mergina apkūnesnė, tuo didesnė jos krūtinė.

Beje, krūtinė natūraliai nestovi taip, kad akis Deiviui išdurtų. Taigi, jei susipažinote su mergina, kurios krūtinė tiek su liemenėle, tiek be jos yra tokia pati stati – greičiausiai čiupinėsite silikoną. Intensyvus prakaito liejimas sporto salėje krūtinės taip pat nepakelia į padanges. Greičiau patirpdo riebaliukus ir ji tampa gražesnė, bet mažesnė.

Parašiau ir galvoju: ar neims vyrai per daug aiškintis? Juk kartais mažos moterų paslaptys tik pagyvina kasdienybę. Tačiau labiau mane erzina vyrų nežinojimas ir tariami “ekspertai”, kurie komentuoja kiekvienos praeinančios merginos išvaizdą, dažniausiai nesuprasdami, kodėl ji atrodo vienaip ar kitaip.

Kategorija: Vyrai/Moterys | Komentarų: 80

Salomėja

2008-01-07 12:28

Na, Laura, šiandien matau kaip rašai ir vis laukiu kada ‘skelbti’ paspausi. Prajuokinai:) Bet kažkodėl po savo įrašo laukiau tavo pasisakymo šia tema.
Žinok mano brangusis net gyvendamas su manimi nežino kiek dažausi. Atskiria jei tai vakarinis makiažas ar jau akivaizdžiai išryškinu akis. Bet tušas, pudra ir lūpų balzamas atrodo nematomi. Nors kita vertus tie vyrai… Aš pareiškiu, kad jau teks galvą plaut nors ir nėra laiko ar šalta, ar dar kas, o jis sako “o aš kaip tik norėjau sakyt, kad gražiai plaukai atrodo”. Ir suprask tu juos…

Laura

2008-01-07 12:42

Ech, labai jau matomoj vietoj sėdžiu :) Mano brangusis mato kiek ir kada dažausi, bet dažnai nepastebi skirtumo tarp natūralios išvaizdos ir dieninio makiažo. Sako: “tavo akys šiandien kažkokios gražios”. O kad tiesiog kitas šešėlis, nepastebi.

tr

2008-01-07 12:51

tamsta nelabai raukiate genetikoj ir hormonuose, bei jų įtaka kūno formoms. liekna moteris gali turėti natūraliai didelę krūtinę. esmė ne tik riebaluose, bet ir kur jie ‘linkę’ kauptis.
sporto salėj stangrinama oda (didinamas jos elastingumas) ir aplinkui esantys raumenys, kas ir daro įtaką krūtų formai. sumažėjimas yra minimalus ir nepastebimas, nebent kūnas yra ne treniruojamas, o sekinamas.

p.s. nepastebimų šešėlių ir pudrų nebūna, nes nebūna tobulų žmonių su vaiko lygumo veido oda, sulaukus 22 metų, kai sąskaitoje guli viena kita cigaretė, hamburgeris, pižamų vakarėlis ar bemigių naktų maratonas. būna, kad makiažas nekrenta į akis, bet pasakyti, ar moteris pasidažiusi, ar ne, visuomet paprasta.

Laura

2008-01-07 13:03

Na, jei riebalai būtų linkę kauptis krūtinėje ir moteris pilnėdama smarkiausiai didintų krūtinę, tai vyrai mums dietas uždraustų.

Liekna moteris gali turėti didelę krūtinę. O aš kalbu ne apie lieknas, bet apie “šakaliukus”. Nebent kokią Aistę Jasaitytę vadini tiesiog liekna…

Pasakyti, ar moteris pasidažiusi, ar ne, paprasta kitoms moterims, stilistams ir kokiai 10 proc. vyrų.

tr

2008-01-07 13:17

smarkiausiai nieko negalima padidinti, viskas auga daugmaž proporcingai per visą kūną (beje kaip ir krenta), tik kilogramas ant užpakalio matosi mažiau, nei ant krūtinės. kai sakiau linkę kauptis, turėjau omeny genetiką ir hormonus kūnui formuojantis. jei priaugai 5kg, kai tavo kūnas jau yra susiformavęs, tai be abejo į krūtinę ‘nenueis’ didžioji dalis. prieš mėnesines tavo krūtinė padidėja. domėjaisi kodėl? gal manai, kad tai dėl papildomo šokolado užėjus pms’inei depresijai?

tr

2008-01-07 13:18

o dėl 10proc, tai galiu pasakyti tik tiek – jauna tu dar ir aplink tave irgi greičiausiai daugumoje jaunuoliai…

Salomėja

2008-01-07 13:35

Akivaizdu, kad tr ir yra iš tų 10 proc. prieš mėnesines krūtinė tikrai nepadidėja pastebimai.

Laura

2008-01-07 13:37

Mielas (manau, kad vyras) tr, nesu tokia jau jauna. Apie mėnesines, hormonų kaitą ir poveikį, kontracepciją, kūno formavimąsi ir genetiką žinau, drįstu pasakyti, LABAI daug. Todėl, kad man tai įdomu.

Jeigu nedemonstruoju savo žinių bloge, o stengiuosi rašyti paprastai, tai nereiškia, kad esu mergelė, visas žinias gaunanti iš “Cosmopolitan”.

Aplink mane besisukiojantys jaunuoliai (nors aš visiškais jaunuoliais jų nepavadinčiau) žino daug daugiau nei aplink besisukiojantys vyresni vyriškiai. Jie įžvalgesni, supratingesni ir moteris jiems įdomi ne vien tuo, ar skaniai gamina.

tr

2008-01-07 13:37

sakomėja, padidėja ir kartais pastebimai. nepripaišyk savos fiziologijos visai populiacijai. nuo kontraceptikų irgi padidėja. dėl tų pačių hormonų.

Bronx

2008-01-07 13:38

Na ir mane prajuokinai :). O tu nepagalvojai kad vyra zino kas yra spaklius, tiesiog tai labai geras zodis apibudinti visa visuma kosmetikos ant veido. Manau paprasciau pasakyti, ziurek kiek spakliaus, nei ziurek kokios ryskiai raudonos lupos ir juodi antakiai?

Vyrai nepastebi? O gal jie to garsiai nereiskia? Na neisivaizduoju, kaip galima nepastebeti.

Taip, liekna moteris gali tureti didele krutine. Aisku tikimybe tokia tureti yra mazesne, nei stambesnes moters, bet vistiek islieka, tr labai teisingai paaiskino, tik tu kazkodel nenori klaustyis. Cia dar reiktu issiaiskinti kas tavo nuomone yra sakaliukas.

10% :D, labai jau blogai apie vyrus galvojat.

tr

2008-01-07 13:39

Laura, čia įžvalgumu vadini nesugebėjimą atskirti ar pasidažiusi moteris, ar ne?

p.s. komentaro apie valgio gaminimą išvis nesupratau. čia kažkoks stereotipas man bandomas pripaišyti?

Salomėja

2008-01-07 13:41

tr, aš ir nesuvedu į save. Bet jei padidėtų pastebimai, praktiškai, galėtum pasakyti kada aplinkinėms moterims mėnesinės:). O ir liemenėles tada visos pirktų didesnes toms dienoms. To dar negirdėjau. O vyrai tai nustato pagal nuotaika:) Jei bloga, reiškia merginai tos dienos:)

tr

2008-01-07 13:45

salomėja, galima pasakyti, kad mėnesinės ne tik pagal jos savijautą. būna, kad jaučiasi labai neblogai, čia kaip kam duota. vizualiai, jei dėvima liemenėlė, pasakyti sunku, sutinku, bet ir nesakiau, kad padidėja taip žymiai, kad reikia kito dydžio.

tr

2008-01-07 13:47

ir apskritai, mielos moterys – nereikia pamokėlių ir žinovių tono su procentažais, nes tai iš tiesų labai ‘cosmo’

Laura

2008-01-07 13:51

Tr, krūtinė nuo hormonų kaitos padidėja, bet tikrai ne pastebimai. Tuo labiau, kad tai priklauso nuo kontracepcijos tipo, nuo vartojamų maisto papildų, netgi išgeriamo vandens kiekio.

Bronx, taip, manau, kad 10 proc. Visi kiti yra “ekspertai”. O kas čia blogo, kad tiek mažai? Juk vyrai ir neprivalo pastebėti.

P.S. Galvojau, kad šiuo įrašu užgausiu kai kurių vyrų savimeilę, bet kad taip smarkiai… :)

Salomėja

2008-01-07 13:52

Na taip, duoti vieną kitą patarimą vyrui, reiškia jį įžeisti. Nes aš įraše “žinovių tono” nepastebėjau. Labiau rašyta remiantis patirtimi.

Bronx

2008-01-07 13:58

Laura, taip iseina, kad negalima tureti kitos nuomones? Savo nuomones isreiskimas jau sivimeile :)

tr

2008-01-07 13:58

nereikia suabsoliutinat savo patirties. bronx teisingai pastebėjo – jūs per daug blogai galvojate apie vyrus. žinau, kad šitas ginčas yra beviltiškas, nes jaunai moterai niekuomet neišaiškinsi, kad penki jos turėti precendentai – tai tik lašas visumoje. dalindamos pamokas jūs paprasčiausiai parodote savo pasaulėžiūros siaurumą, kaip kad daro ir tie vyrai, kurie neskiria nupiešto veido nuo natūralaus.
toks įrašas niekuomet neužgaus mąstančio vyro savimeilės, bet jūs net neįsivaizduojate, kaip mąstantį vyra nervina kvailybė..

monkey in the reasonably priced car

2008-01-07 14:07

Šiaip mintis, ar Lietuvoj daug merginų su silikoninėm spurgom, kad reikėtų apie tai diskutuoti ir daryti atmintines “Ar tikrai čiupinėji tikrą?”

Justinas Beinorius

2008-01-07 14:08

Natūralumas žavi arba virtualus meilės makiažas, kai atsikeli ryte, pažiūri į ją, o ji tau atrodo dar gražesnė nei vakar :-)

Laura

2008-01-07 14:17

Bronx, kitokios nuomonės visada laukiu. Tačiau kai prasideda lengvi užgauliojimai (netaikau to tavo komentarams), manau, kad tai savimeilė :)

Tr, jei esi iš tų, kurie skiria pieštą veidą nuo natūralaus, tai puiku. Ir jei tavo aplinkos vyrai tokie patys, dar puikiau. Bet yra labai daug tokių, kurie, kaip rašiau, pastebi tik violetinius šešėlius. Jie ir yra šio įrašo tikslinė auditorija, todėl nereikia kitų vyrų nežinojimo suvesti į mano “kvailybę”.

tr

2008-01-07 14:20

o tavo blogą skaito tie, kurie pastebi tik violetinius šešėlius?

Laura

2008-01-07 14:23

Iš kai kurių komentarų suprantu, kad ir tie :)

tr

2008-01-07 14:24

ir tu man parodyk, kurioje vietoje buvo užgauliojimai pirmuose komentaruose? vat kai ėmei karksėti (taip taip) kokia tu viską žinanti ir kaip iš tiesų yra tik taip, kaip TU galvoji, aš nebemačiau reikalo glaistyti visko gražiais žodžiais. kas matosi akivaizdžiai, tai būtent tavo įžeista savimeilė. ir ne pirmas įrašas, kuriame ta pati situacija kartojasi – truputis kritikos ir tu siautėji. ačiūdie nors tą savo ‘žurnalistę’ išmetei iš naujojo dizaino..

tr

2008-01-07 14:29

ir kaip “žurnalistė” turėtum skirti ‘daug vyrų’ nuo ‘vyrai’. apie tai ir kalbėjau, jei nesupratai..

Jolanta

2008-01-07 14:47

tr yra labai jautrus žmogus :))
Už autorę esu dvigubai vyresnė, bet pritariu nuomonei, kad vyrai tikrai daug ko nepastebi ir vertina būtent pagal pačių vyrų sukurtus stereotipus. Jei tr pažįsta moterį, kuriai dėl hormonų audros (kokia graži alegorija:) ) taip padidėja krūtys, kad net vyras pastebi, siūlyčiau jai būtinai kreiptis pas ginekologą, nes tai gali išsivystyti į ligą .
Visgi pripažinkime, kad vyrai (dauguma) nepastebi smulkmenų arba į jas nesigilina. Todėl jiems gražu arba ne, nesigilinant , kodėl .Čia kaip populiariame posakyje, kad vyrai žino, kas yra už horizonto, bet niekaip nemato savo kojinių, susiriačiusių po kėde :)

PinkCity

2008-01-07 14:51

Jėzusmarija kad pridiskutavot čia, matyt labai jautri tema abiejoms pusėms: vyrai jaučiasi puolami dėl to, ko jie nemato, o moterys – dėl to kad puola :)
Nereikėjo pavadinime rašyti žodžio “pamokėlė”. Juos tai žeidžia.
Silikonines krūtis lengviausia atskirti dėl jų kietumo ir nenatūralaus apvalumo bei statumo.

tr

2008-01-07 14:54

jolanta, niekam nereikia kreiptis pas ginekologą, nes nėra jokios problemos. man tik keista, kad suaugusi moteris nejaučia ‘pastebėti’ reikšmės. jums ką, reikia +5kg ant klubų ar 3cm per ktūtinę, kad jūs ką nors pastebėtumėte?

Jolanta

2008-01-07 15:12

Tr – gal tokiu atveju tik ir reikia stebėti pikantiškas vietas, kad “pastebėtum”. Prisipažinsiu,į “papus” ne taip jau daug žiūriu :))

tr

2008-01-07 15:17

oi, tik nereikia šitų nesąmonių.. nebūtina nuolat spoksoti į kažką, kad tai pastebėti. tik nuolat ten spoksantys maumai ir nepastebi nieko

Laura

2008-01-07 15:20

Tr, “žurnalistė” išmesta jau senų seniausiai :) Man keista, kad kai nebėra ką sakyti, tada visi ima kabinėtis prie šitos profesijos. Ji ką, tokia gėdinga, kad reikėtų slėpti? :)

Salomėja

2008-01-07 15:27

tr, tai vadinasi neturi padidėt krūtinė 3cm, kad tai pastebėtum. Tačiau “į papus” nespoksai nuolat. Labai išlavinta akis reiškia. :))) Čia nepyk, jau draugiškai juokauju.

tr

2008-01-07 15:30

pastabumas nėra nuodėmė ir laisvai lavinamas:) tik nereikėtų to suprasti kaip nuolatinių treniruočių spoksant į papus

tr

2008-01-07 15:31

laura, tu labai tiesmukiškai suvoki žodžius, nepyk. aš pamenu, kada dingo.

Jolanta

2008-01-07 15:34

Tr – pasiduodu :))) Atliksiu “tyrimus” su savo draugu. Jis irgi toks aršus vyrų gynėjas :) Beje, tikrai pastebi, kad liesėjant, mažėja krūtų putlumas ..

tr

2008-01-07 15:39

todėl, kad riebalai organizme tirpsta proporcingai, skirtingai nuo įsišaknijusio mąstymo, kad norint numesti nuo šlaunų, reikia jas sporto salėje ir ‘drožti’.
užpakalio masė yra didesnė, nei krūtų, todėl pakitimai mažiau pastebimi, nors klubų ir krūtinės apimtis gali būti tokia pati

Laura

2008-01-07 15:40

Tr, aš čia bendrai apie tą žurnalistiką: tiesiog visi, kritikuojantys mano pamąstymus, ima minėti šią profesiją arba neigiamam kontekste, arba prikaišioti, kad kaip “žurnalistė”, turėčiau žinoti daugiau ar mąstyti kitaip :)
O dėl siautėjimo – na taip, pastaruoju metu nuomonę ginu aršiai. Praeis :) Bet nemanau, kad tai blogai :)

Jolanta

2008-01-07 15:46

Tr – na, ne visai su tuo sutinku, kad riebalai proporcingai tirpsta. Tai labai priklauso nuo organizmo sandaros.Ten, kur griečiausiai priauga, ten lėčiausiai ir tirpsta. O pratimai krūtinės raumenims stiprinti tikrai yra gerai, nes tada pasikeičia laikysena, pasikelia krūtinė ir VIZUALIAI atrodo didesnė. Bet..nestandina odos jos ir nedidina. Jeigu sporto salėse būtų daugiau profesionalių trenerių, turėtume daugiau dalių moterų (ir proporcingai išsitreniravusių vyrų).

tr

2008-01-07 15:50

o nemanai, kad naudodamasi žodžiu ‘žurnalistė’ tu sukuri apie save tam tikras viltis/pažadus? ši specialybė turi savo svorį. istorinį, psichologinį, socialinį. kaip daktaras gydo, taip žurnalistas praneša/skelbia faktus/tiesas. tiesiog tavo nuomonė papų klausimu yra visai kas kita, nei ‘žurnalistės’ nuomonė tuo pačiu..khm.. klausimu

tr

2008-01-07 15:52

standina ir dar kaip, jolanta. kaip ir kontrastinis dušas, kaip mankšta ir kaip netgi gera nuotaika. tik nereikia tikėtis rezultatų po kelių treniruočių. kūno palaikymas, kaip ir sielos, turi būti nuolatinis ir kompleksiškas.

Jolanta

2008-01-07 15:54

Tr – tai turėčiau būti standi kaip riešutas.. Turbūt niekas iki šiol deramai neįvertino :))

nuolaida

2008-01-07 15:55

Pasidaryk plz. pilnus įrašus RSS

Laura

2008-01-07 16:02

Nuolada, gerai, padarysim :)

Laura

2008-01-07 16:05

Tr, tikrai nemanau. Faktams pateikti dirbu darbą, o bloge man malonu pasakyti savo nuomonę. Profesija pasakyta tik tarp kitko. Tuo labiau, kad ji jau seniai niekur nefigūruoja, išskyrus aprašyme.

tr

2008-01-07 16:09

Jolanta, gal iš čia ir ‘pasipiktinimas’ vyrais, kad kažkas ‘deramai’ neįvertino? o ką reiškia deramai? kaip vienas dėdė sakė jei tave žmogus pavaišino silke, tai galbūt jis daugiau nieko neturėjo, bet atidavė tau viską?

tr

2008-01-07 16:13

laura: tai blogai, kad nemanai. ‘gydytojas pataria’ skiriasi nuo ‘petras pataria’. dabar novum headeryje nebėra ‘žurnalistės nuomonė’, tas gerai. dar geriau būtų, jei ‘lauros nuomonėje’ būtų mažiau ‘žinau, ką sakau, nes tai sakau AŠ’. sėkmės.

Salomėja

2008-01-07 16:17

Na kaži ar geriau būtų jei žmogus reikštų savo tvirtą nuomonę, bet skliausteliuose apsidraustų “na gal tai ir ne tiesa, na aš ne specialistė, na gal ir mano nuomonė nieko verta… ir t.t”.

tr

2008-01-07 16:27

nereikia pulti į kraštutinumus, salomėja. turėjau omeny lauros ‘imlumą’ kitokiai nuomonei. mano nuomonę ji priėmė iškart kaip mano savimeilės (dargi įžeistos) balsą.

tr

2008-01-07 16:29

o kad neužsivestu kalba apie tą patį, tai kritika buvo nutaikyta į savo nuomonės suabsoliutinimą ir ‘vyrai’ vietoj ‘daug vyrų’.

tr

2008-01-07 16:31

jums, moterys, galbūt tai pasirodys kabinėjimasis prie žodžių, bet manau pačios sukeltumėte dar didesnes bangas, jei sakyčiau ‘moterys nieko nesupranta apie grožį’

Jolanta

2008-01-07 16:59

Tr-nesijaučiu nei neįvertinta ,nei pasipiktinusi vyrais .( Bent jau šioje srityje) .Kaip tik jaučiuosi pakankamai laiminga moteris. Tiesiog juokavau. Bet Jūs, tr, iš tiesų labai jau jautriai ir įtariai reaguojate ir vos ne asmeniškai priimate komentarus ir pajuokavimus.o juk nėra absoliučios tiesos!!!

tr

2008-01-07 17:05

o jei žmogus rašo internete nenaudodamas šypsenėlių, tai vadinasi labai rimtai ir asmeniškai viską priima? šypt

Jolanta

2008-01-07 17:12

Tr-būtent taip ir atrodo.Empatijos jausmas taip pat “įsijungia” .. Bet komentarai per toli nuėjo, tad arba reikia baigti arba grįžti prie straipsnio .

tr

2008-01-07 17:24

na, o ko prie jo grįžti? mes juk ne iš tų, kurie nuolat į papus spokso, tiesa?

Denis

2008-01-07 20:59

Ar man vienam atrodo, kad komentuotojas tr yra paprastas trolis[1]? Nes iš šalies ši diskusija atrodo tuštoka ir kiek juokinga. (Nepykit. ._.) Tiesiog baikit, yra kitokių dalykų, dėl kurių galima padiskutuoti, o ne matuotis amžiumi, ieškant tiesos apie tai, kas geriau išmano apie papus. =7

[1]http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29

Blogorama #302 : nežinau.lt

2008-01-07 22:02

[...] „Mongol“? Ko nesumojo reklamoje Lietuvos aludariai? O ką galėjo, jei butelius painioja? Kaip atpažinti silikonines krūtis? Kada Vilniui buvo nelengva? (o kada buvo lengva?) Kodėl mes gerai kalbame angliškai? Kuris [...]

Liekna

2008-01-07 23:37

Paskaiciau rasini ir galvoju – arba autore labai drasi, nes nebijo rodyti savo neisprusimo, arba tiesiog pavydi – kompleksuoja del savo krutines. Daugiau nekomentuosiu, nes labai daug teksto tektu perrasyti.

tr

2008-01-08 9:35

deni netroli, diskusija ne apie papus. skaityk toliau pasakas ir nesinervink.

Alla | Holivudas.Red.Lt

2008-01-08 19:42

Kaip gausu komentarų. Parašėte tiesą :) Nžn ar reikia skelbti garsiai, bet iš tiesų tai bet koks sveikai mastantys vaikinukas ir pats susipras.

Dėl “silikoninių” krūtų, jų nenaudoja jau nuo 90metų, dabar pripildo dažniausiai fiziologiniu tirpalu. Bet va kartais net mes pačios merginos negalim pasakyti ar tikra ar ne: prisižiūrėjau tiek plastinių operacijų, kad galiu laisvai valgyti jos metu ir mano apetito tai nesugadins, tačiau turiu lieknutėlę draugę, kurios krūtinė atrodo neproporcingi didelė ir putli… ir nejudri. Nesugalvoju vis ar tikra ar daktaro pagražinta… Tokie du kamuoliukai, kurie atrodo ir lieka tokiai atsigulus, bet tikrai žinau, kad pinigų tokiems “patobulinimams” ji neturi. Va dilema :) Moteriška.

Denis

2008-01-08 23:33

tr, kaip miela. ^_^

banditaz

2008-02-29 1:02

Heh, aš tai saviškei beveik neleidžiu, na… labai labai prašau nesidažyti :) Tik šiek tiek blakstienas tušu patept. Nes man ji tokia gražiausia. Dar nei karto man nepatiko jos naudotas akių šešėlis (o bandė visokių). Lūpdažis tai iš viso (mano akimis) jos priešas. Tiesa, lūpos jai galbūt ir norisi padažyt, bet aš tada tiesiog negaliu į ja žiūrėti (o pasidažo tai ji tikrai kukliai). Žodžiu, gal aš ir savanaudiškai į šį reikalą žvelgiu, bet ji visą laiką sako, kad nori būti gražia man, tai aš tuo ir naudojuosi… :)

Tiesa, paskutiniu metu kažkokį įdomū lūpdašį kartais naudoja, bet aš jo realiai nepastebu, bet svarbu ji nuo to geriau jaučiasi (manau visviena šiek tiek pasidažyti gi norisi, netik vazeliną valgyti) :)

:D

2008-06-11 1:17

Mėšlas, nėra būtina dažytis. Gražu ir be dažų. :) O šiaip visada matyti…

nepikta

2008-10-04 17:55

Man straipsnis patiko,o ta pikta moteris turbut grozio klubo savininke???

puikus straipsnis

2017-05-30 17:16

puikus straipsnis :) https://plastimeda.lt

tinyurl.com

2019-11-24 20:36

What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable experience
about unpredicted emotions.

coconut oil with

2019-11-25 21:23

My partner and I stumbled over here different page and thought I might as well check
things out. I like what I see so now i’m following you.
Look forward to looking at your web page again.

plenty of fish dating site

2019-11-26 7:06

Link exchange is nothing else however it is simply placing the
other person’s blog link on your page at appropriate place and other person will also do same in favor of you.

ps4 games

2019-11-28 13:35

It’s an awesome paragraph in support of all the internet visitors; they will take benefit from it
I am sure.

quest bars cheap

2019-12-04 10:50

You actually make it seem so easy with your presentation but I find
this topic to be actually something which I think I would never understand.
It seems too complicated and very broad for me. I am
looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it!

wedding photographer

2020-02-09 2:44

… [Trackback]…

[...] Find More here on that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

m88mi

2020-02-09 2:46

… [Trackback]…

[...] Read More to that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://bizhub24.pl/forum/

2020-02-10 13:21

… [Trackback]…

[...] Read More on to that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://modauroda.com.pl/forum/

2020-02-11 16:28

… [Trackback]…

[...] Here you will find 84305 more Information on that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://najezykach.com.pl/forum/

2020-02-11 17:55

… [Trackback]…

[...] Info to that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://turystyka24.com.pl/forum/

2020-02-13 16:30

… [Trackback]…

[...] Information on that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://ofertowy.pl/

2020-02-14 11:55

… [Trackback]…

[...] Read More here on that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://firmy-godne-polecenia.pl/

2020-02-17 16:21

… [Trackback]…

[...] Find More Info here to that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

ca cuoc the thao theo keo chau a

2020-02-18 2:25

… [Trackback]…

[...] There you can find 26342 additional Info to that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

ignou synopsis

2020-02-18 18:52

… [Trackback]…

[...] Read More here to that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

https://pracabiznes.com.pl/forum/viewtopic.php?t=86

2020-02-25 19:09

… [Trackback]…

[...] Here you can find 82917 more Information on that Topic: novum.lt/trumpa-pamokele-vyrams [...]…

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.