Sylvia Day “Atskleisk mane”

2013-10-19

Skaitydama antrąją “Crossfire” serijos dalį jaučiausi lyg būčiau gavusi vieną tų paprastų pigių vasaros romanų minkštais viršeliais. Tik kad visos bent kiek intymesnės scenos jame yra smarkiai išplėstos ir labai detalios. Bet šiaip jau iš esmės to ir tikėjausi, taigi nieko čia baisaus :)

Sylvia Day “Atskleisk mane”

50… Vėl būtų galima be galo be krašto šią knygą lyginti su “50 pilkų atspalvių”. Nes panašumų be galo daug. Visgi šioje dalyje pagaliau pradėjo matytis, kad Sylvia Day rašliava yra ne fan fiction, o šiek tiek profesionalesnė. Šiaip ar taip, nemažai romanų ji jau prirašiusi. Atsirado kažkoks siužetas, o ir veikėjai ne tokie išvėsę kaip “50 atspalvių”. Nuo knygos vidurio ir Eva ragus parodo, o Gideonas, pasirodo, irgi ne šventuolis.

Erotika. Šioje dalyje sekso scenų mažiau ir jos įvairesnės. Ir tai yra labai gerai, nes kai skaitai erotinį romaną ir imi sekso scenas jau nebe skaityti, o vien tik permesti akimis, tai jau nekoks tas erotinis romanas… Džiaugiausi vietomis sutikusi eilutę “ir mes puikiai pasimylėjome” ar pan. Jei kada į rankas pateks trečia dalis, manau, kad skaitysiu. Vien dėl to, kad nelabai įsivaizduoju, ką čia dar būtų galima apie tą porelę parašyti.

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0