Sonia Rossi “Studentė prostitutė”

2014-02-10

Ech, pastaruoju metu labai mažai skaitau ir dar mažiau rašau. Bet diskomforto nejaučiu, kartais gerai ir nuo mėgstamiausių dalykų pailsėti, kad neatsibostų :) Šitą knygutę sukramčiau senokai, bet vis neprisiruošiau įspūdžiais pasidalinti.

Sonia Rossi “Studentė prostitutė”

Savanorė. Prostitucija šioje knygoje nėra baisi. Mergina parsidavinėja savo noru. Aišku, nei viena to nedarytų, jei nejaustų pinigų trūkumo, bet vienos turi daugiau savigarbos, o kitos – mažiau. Taigi, Sonia savigarbos neturi beveik visai. Susiranda kažkokį pašlemėką vyrą, kuris namų biudžeto nepapildo niekaip, o, kadangi baisiai norisi ne tik studijuoti, bet ir sėdėti baruose, pinigines problemas pradeda spręsti lengviausiu keliu. Nes jai atrodo, kad dirbti padavėja yra per sunku už mažą atlygį.

Įdomu. Mergina stengėsi lengviausiu keliu eiti per gyvenimą, tai ir knygos stilius toks lengvutis. Įdomu paskaityti apie viešnamius, kokių jų būna, ko dažniausiai ten nuėję nori vyrai, koks atlygis ir kokia tvarka. Tuo labiau, kad viskas tikra ir nėra to, apie ką skaityti dažnai labai sunku – smurto. Knyga tik sustiprino mano nuomonę apie prostitucijos legalizavimą – to labai reikia. Būtų ne tik daugiau mokesčių, bet ir mažiau aukų. O tai yra gerokai svarbiau.

Vertinu 7/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 4

Jolanta

2014-02-11 0:47

Marijos žemėje jokių prostitučių negali būti , juo labiau legalių! :)) Nors kai stebėjau diskusiją per vieną TV laidą, senjorų atstovė nebeprieštaravo dėl prostitucijos legalizavimo, kadangi iš šitų pajamų galėtų būtų kompensuotos pensijos :) Štai tokia ta mūsų Marijos žemė :)

comfysuzanne

2017-06-25 19:57

YvonneRou Everton SadyeWhqu
RudolphCa Spanien BrentGree
KarmaRose Mexico CletaHorv
RodgerAtc Manchester City CorineEnc
Henrietta Chelsea MamieRitc
TonjaStea Bayern Munchen RosieSchr
EarthaSto Island BiancaIng
TabithaYk Danmark GinaGough
AntonBart Roma ShelliSch
FannyPoat Slovakien PhillisMc
GraigScha Belgien KristeenB
Margarett Real Madrid DeanaDamp
OtisBonno Liverpool LeticiaMe
KeenanHar Seattle Sounders ZZDMiles
JosetteEr Arsenal TamikaMul

nfl jerseys

2019-11-16 1:50

Would you be inquisitive about exchanging hyperlinks?

jordan shoes

2019-11-19 7:59

Your house is valueble for me. Thanks!?