Pievų vaikai

2011-08-22

Įdomūs yra kai kurių mamų vaikų išvežimo pakvėpuoti grynu oru būdai:

1) įkiši vaiką vežimėlin
išstumi jį į balkoną

2) įkiši vaiką vežimėlin
nusileidi liftu
išeini pro duris
atsisėdi ant suoliuko

3) įkiši vaiką vežimėlin
nusileidi liftu
išeini pro duris
paeini šaligatviu į priekį
paeini šaligatviu atgal
paeini šaligatviu į priekį
paeini šaligatviu atgal

4) įkiši vaiką vežimėlin
nusileidi liftu
išeini pro duris
prie tavęs ateina dar 3 mamos su vežimėliais
stovit ir pletkinat

o vidury pievos miega kūdikis
aš skinu dobilus puokštei
pažemėje paukščiai perspėja mane apie lietų
ir nemeluoja –
jis užklumpa mus grįžtančius

Pievų vaikas aš buvau, esu ir būsiu. Ir betono džiunglėse randu laukinių pievų, kur tylu – tik paukščiai ir vėjas. Ir oras dar tikrai grynas. Tikiuosi, kad pievų vaiką ir užauginsiu. Kitąmet eisim žiogų gaudyti ir į sliekus balose spoksoti.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 4

Jolanta

2011-08-23 11:17

Sunku būti užaugusiai pievose ir taikstytis su tuo, kad tų pievų gyvenime vis mažiau ir mažiau :( Gerai, kad tu jų vis dar tarp asfalto randi ir…vis dar netingi ieškoti :)

Martynas

2011-08-23 12:30

Gerai, kad mano vaikas auga, ko gero, žaliausiame didmiestyje – Kaune. O be to prie mūsų yra Kalniečių parkas, tik gaila, kad nepaisoma taisyklių ir ten vedžiojami šunys bei retai vežamos šiukšlės…

Rasa

2011-08-26 22:18

graziai parasyta! netiketai atradau, aciu :) as irgi turiu nuostabia laukine pieva visai netoli namu, kurios nepjauna jokios zoliapjoves, kurioje tarpsta smilgos, geles, viksvos ir visa kita :) ir po lietaus buna daug daug sraigiu!! :) mano mazajai jos labai patinka :) ziogai irgi! i sveikata, aukite pievose.

Dina

2011-09-05 22:20

Mačiau šiandien tokias dvi. Sėdi, sėmkes graužia, vežimėlius stumdo. O kai dirbau aukle, tai grynas oras buvo balkone, kitaip ne. Tiesa, gal dėl 13 aukšto ir žiemos?
Bet anyway, vaikai turi būtų tikrame gryname ore. Pas mus viršuj kaimynai jau savo paaugusį tingi į lauką palydėt, kartu pažaisti, tai ištisas dienas vaikas balkone praleido. Košmaras :/