Originaliausias būdas automobiliui pastatyti

2008-06-15

Ir ko tik žmonės nesugalvoja. O gal tiesiog negalvoja? Kartą jau aprašiau vieną būdą automobiliui statytis. Bet matytas šiandien pranoksta visus originalumu. Čia “Banginio” aikštelėje, prie “Zebros” sporto klubo. Paskubomis darytoje nuotraukoje gal ir atrodo, kad vietos apvažiuoti yra, be iš tikrųjų tai nė velnio. Turbūt konkurse “Originaliausias būdas automobiliui pastatyti” šitas užimtų prizinę vietą.

Automobilio statymas

Kategorija: Nuotraukos | Komentarų: 4

Denis

2008-06-15 19:13

Labai tikėtina, kad automobilio vairuotojas pastatė automobilį vietoje kairėje ir pamiršo užtraukti rankinį stabdį. Automobilis lėtai pradėjo riedėti, savininkui jau nuėjus parduotuvėn, ir, pasiekęs raudono autobomilio bamperį, sustojo vidury kelio.

Laura

2008-06-15 20:22

Situacija labai galima. Bet automobilis nesirėmė į kito automobilio bamperį. Tą tikrai mačiau, nes pro tarpelį prasispraudė vyriškis :) Aišku, gali būti, kad jis tiesiog sustojo, nes vieta gan lygi.

Jaunasis kolega

2008-06-15 21:07

Buvo ir man taip karta. Beje prie darbo. Palikau masina, greitai uzdariau viska ir einu..O Gostauto g. labai jutri rytais. Pasizvalgau – blyn! taigi mano masina rieda. greitis buvo einancio zmogaus. staigiai pasivijau, kol nuspaudziau signalizacijos mygtuka..isokau. bingo. kas tai mate tikriausiai galejo pasijuokti :)).
Beje, pats nesmagiai pasijutau kai prie karoliniskiu maksimos privaziuoju, prie pat duru palieku masina ir begu prie bankomato. Iseina seima. Dukra teciui sako: “matai, cia zmones stato masinas”,mama piktu balsu atsako: “jam galima cia statyti”. Blyn galvoju…:))) pagavau zvilgsni, nusisypsojau..et.

Ekomobilis

2008-06-16 22:21

Pastebėjau, kad anas aprašytas atvejis su BMW parkavimosi ypatumais, buvo prašytas lygiai prieš metus. Tikriausiai vasara toks metas, kai paliekam mašiną, kur papuola. :)

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.