Nemėgstu reklamos, bet esu jos auka

2007-07-25

Mėgstu teigti, kad reklama man – nė motais. Visgi taip nėra. Pastebiu, kad jeigu noriu kažko naujo, dažnai renkuosi reklamuojamą prekę, nes jos pavadinimas išlieka galvoje. Pasąmonėje užsifiksuoja, kad produktas iš reklamos yra geresnis už šalia stovinčius nežinomus.

Į kelionę nusipirkau saldainių “Juicy Fruits”. Pirmiausia, jie gana brangūs už tokį mažą kiekį ir prastą kokybę. Tai tikrai ne tokie saldainiai, kuriuos galėčiau valgyti ir mėgautis. Jie tuo pačiu ir per rūgštūs, ir per saldūs. Kai atsibodo skalbinių minkštiklis, įsigijau reklamuojamą naujo kvapo “Lenor”. Nuo šiol mano skalbiniai smirda. Daugiau tikrai nepirksiu tokio. Lentynose užtikau super blakstienų tušą “Maybelline Intense XXL”. Pripažinsiu, po pirmo bandymo nukišau jį giliai į lentyną. Lipnus besigumuliuojantis moterų košmaras.

Štai kokia aš reklamos auka. Auka, nes įsigytos prekės neatitinka tos kokybės, apie kurią yra pasakojama. Tik du iš aktyviai reklamuojamų produktų, kuriuos nusipirkau, man patiko. Tai skalbimo priemonė “Perwoll Color Magic”, nes tikrai skalbiniai nenudažo vienas kito. Na, o skustuvas “Gillette Fusion” patiko mano draugui.

Reklama man teigia, kad šitas, o ne kitas produktas yra geriausias. Visgi parduotuvėje bandau vadovautis taisykle, kad “gerai prekei reklamos nereikia”. Štai indų ploviklis “Fairy” nė iš tolo neprilygsta “Frosh”, o į spalvotą “Grite” tualetinį popierių net nežiūriu. Žinant jo “kokybę” pirkti ranka nekyla.

Įkyriai reklamuojamas produktas mane varo į neviltį. Jis taip atsibosta, kad parduotuvėje į jį net nežiūriu. Bet po kiek laiko, kai reikia rinktis, renkuosi jį. Psichologinis teroras? Kitaip reklamos negalėčiau apibūdinti. Jeigu čia būtų JAV, paduočiau visas reklamos kompanijas už psichologinio smurto naudojimą. Gal netgi laimėčiau?

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 5

Tio

2007-07-25 9:27

bent jau man tai tikrai 5 peiliukai “slysta” geriau nei 4… cia as apie Gillette Fusion… ;)

Machaonas

2007-07-25 16:46

Stambesniems pirkiniams googlinu – ieškau vartotojų komentarų, apžvalgų. Tokia taktika iki šiol nenuvylė:):)

bastard

2007-08-01 23:41

Manau, kad sita klausima isspresti labai paprasta – t.y. grazinti nepatikusias prekes atgal i parduotuve ir atsiimti pinigus.

As viska, kas man nepatinka, grazinu atgal.

Laura

2007-08-02 8:41

Tai tu turi daug kantrybes :) Atsimenu, kiek reikėjo gaišti, kol atgavom pinigus už kažkokį veržliaraktį, šalia kurio buvo parašyta ne ta kaina ir sumokėjom daugiau, nei tikėjomės. Po to karto grąžinti nieko nesinori. Tuo labiau, juk negrąžinsi praplėšto ir nuvalgyto pakelio saldainių? :)

bastard

2007-08-02 16:33

Na, teko viena karta grazinti saldainius praplestus, nes labai daze liezuvi. Paburbejo, kad praplestu nepriima, bet atejo virsininke ir prieme be problemu

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.