Nemadingumai

2012-06-12

Kažkokia tai kavinukė kviečia nemokamos kavos. Kviečia kartą, kviečia kitą…Ačiū, bet ne, sakau – kavos aš negeriu. Pagalvoju kartais, kad tai jau beveik anomalija – negerti kavos. Kodėl? Ogi todėl, kad “kava turi būti juoda kaip velnias, karšta kaip pekla, tyra kaip angelas ir saldi kaip meilė”, kokią ir mėgstu, bet gerti negaliu. Jei jau su pienu, tai geriau jo pilu į stiprią juodą arbatą.

Mano vienintelė priklausomybė – knygos. Nesu priklausoma nuo šlamštmaisčio, rūkalų, alkoholio, narkotikų, interneto ar mobiliojo telefono. Tikrai! Suprantu tą, kai išvažiuojam kur nors, kur nėra interneto. Jaučiuosi puikiai ir nedegu noru pasitikrint paštą ar Facebook’ą. Kažkaip net nemadinga dabar nenorėt, kad internetas ant medžių augtų.

Visai neseniai supratau, kad nebežiūriu televizoriaus. Ai, čia dabar taip madinga. Bet elgiuosi tai nemadingai – turiu TV ir neblogą skaitmeninę televiziją su visokiais ten pribumbasais ir net neketinu to atsisakyti!

Eko-biomaniakė irgi nesu. Netikrinu produktų sudėties (bet Š niekad ir nepirkdavau…) ir nerūšiuoju šiukšlių (o nors bet tačiau dėl šito jaučiu šiokią tokią gėdą, bet tingiu…). Taip pat netvarkau aplinkos per visokias tai talkas ir akcijas. Kodėl? Ogi todėl, kad niekada nešiukšlinu. Žinokit, nešiukšlinti kur papuola arba susitvarkyti po savęs gamtoje yra gerokai lengviau, nei pusdienį lankstytis žemė-maišas-žemė-maišas. Turbūt jei turėčiau šunį, net ne visada surinkčiau jo š, ypač nuo kokios puslaukinės pievos (nekalbu apie šaligatvius). Todėl, kad pasipiktinę šūdukais tegu eina ir susirenka nuorūkas po balkonais.

Dar kažką buvau sugalvojusi, bet pamiršau :) Negeriu alaus. Paragauju, kai vyras nusiperka naujo (o tai būna dažnai), todėl skonius žinau. Bet negeriu, nes daugiau nei vienas gurkšnis alaus man yra tiesiog kartumas burnoj. Ir tie visi svaigimai, kaip gera karštą vasaros dieną išgert šalto alaus man yra nesuvokiami. O tai vandens negera išgert? Arba, pvz., negazuoto citrinos-imbiero limonado? Pasaka! O visi tik alus, alus…

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 2

shiny

2012-06-13 14:26

sauniai nemadinga, bet oho kokia pikta si karta (: o kodel tau patinka moket pinigus uz skaitmenines tv pribumbasus jei nenaudoji? del kakuciu tai is vaikystes patirties zinau kad ziauriai lievai yra begiot po pieva su draugais, paslyst ir issitiest i nesurinktus sh. veu veu veu. gerai kad suns neturi ((:

Jolanta

2012-06-25 10:37

Jokių priklausomybių! Pagal šiuolaikinius standartus – beveik nuobodus vaizdelis :)) Bet be knygų skaitymo turi dar vieną kitą aistrą? :)