Ne likimas valdo tavo gyvenimą – “Ieškomas”

2008-07-09

Rinkomės tarp “Hankoko” ir “Ieškomo“. Pirmojo nepažiūrėjusi vertinti negaliu, bet sprendimu pamatyti “Ieškomas” likome patenkinti. Atsiliepimai apie filmą nuteikė gerai: vieniems patiko labai, kitiems tai pasirodė tik “Matricos” kopija, bet nedaug kas įvertino jį vidutiniškai. O tai jau yra didelius pliusas.

Tiesą sakant, jokios matricos aš ten nemačiau. Nebent sulėtintus šaudymo vaizdus vadintume “Matricos” kopijomis. O filmas tai labai geras. Tokio ir reikėjo nedarbingo pirmadienio vakarui – neįpareigojančio, bet su mintimi. Sumaitotas gražus sportinis automobilis, subtilus humoras, kūlvirsčiai ore automobiliu, daug efektų, šaudymo ir gaudymo. Kažkuo man tas filmas priminė “Adrenaliną“. Tiesa, jų siužetai skirtingi, bet yra kažkas panašaus. Turbūt staigi veiksmo kaita, pašėlusiu greičiu plakanti pagrindinių veikėjų širdis ir įspūdingi kaskadininkų triukai.

Žinoma, filmą verta pamatyti ir dėl Angelinos Jolie, bato kulniuku vairuojančios mašiną ir tuo pačiu šaudančios nuo jos kapoto. Taip pat ir dėl klaviatūros, smagiai terkštelėjusios išdavikui per veidą. Dėl nuolatinio “I’m sorry”, savo esybės ieškojimo “Google” ir smagaus storulio, sulaukusio mirtinos kulkos pro savo limuzino stoglangį.

Iškart užjaučiu tuos, kurie žiūrės “Ieškomą” ne kine. Nes filmas tikrai ne kompiuterio ekranui skirtas. Ir nesitikėkit dešimtis minučių trunkančių pašnekesių ar audringų sekso scenų. Viską atperka nuolatinis veiksmas. Ir šiaip, toks filmas įkvepia kažką nuveikti. Dar nežinau ką, bet klausantis jo garso takelio, į galvą gali šauti bet kokia mintis. Nes juk ne likimas valdo mano gyvenimą, o aš pati.

Kategorija: Ekranas | Komentarų: 10

machaonas

2008-07-09 18:35

Mačiau ir aš. Visai nieko. Tik žiurkių su sprogmenimis gaila.:)

Laura

2008-07-09 18:40

Žiurkių ir man buvo gaila. Man visada gaila gyvūnų filmuose :)

Originalas

2008-07-09 19:40

Grynai Matrix + Assassins Creed rip off. (netgi jų tas ofisas toks pats, prasideda, kai prisisapnuoja ant klavos, poto šoka pro langą iki kito stogo ir t.t.) Tik man kažkaip jau nebetas dabar žiūrėti “Tipo Matrix”, nes vistiek tiek metų praėjo, tada buvo WOW, o dabar tikrai nenustebinsi sulėtinto filmo efektu..

Istorija ir Assassins Creed RIP off, jau po antros aukos, atėjo į galvą, kad tikriausiai galiausiai reiks nužudyti tą negrą… Vienintelis pliusas, kad Angelina kažkaip nebeatrodė taip žiauriai apgailėtinai kvailai kaip tomb raider, bet vistiek…

Toks filmas, kad negaila praleisto laiko, bet visiškai nieko naujo ar ypatingo. Crank buvo 10 kart geresnis, o Matrix savo laiku ir kelis kart lenkė. :) Šitas pigus rip off, bet kai dabar visi filmai iki tiek nusivažiavę, tai dar įmanoma žiūrėt.. Dar nemačiau, bet iš Hankoko tikiuos daugiau, bent geros komedijos, :) o VISIŠKO RIP OFF.

Rhodopsin

2008-07-10 10:08

Pritariu Laurai, vienas geriausiu pramoginių filmų per pastaruosius kelis metus. ‘Originalas’, o kodel filmas turetu būti visiškai originalus, kad būtų geras? Tavo giriama Matrica, beje, taip pat remiasi begale komiksų ir knygų (ypač tą kur prieš 2 tūkst. metų parašyta ;)) Taip, šis filmas padarė tikrą revoliuciją su CGI, bet scenarijus iš esmės taip pat yra ‘rip off’ ;) Ir tavo siužeto paralėles ne visai tikslios mano nuomone. Neo ant klaviatūros miegojo savo būte, o ne ofise :) Ir neatsimenu, kad Matricoje kažkas būtu šokęs iki kito stogo pro langą :) Šokinėjo per stogus – taip. Šoko iš jau išdaužto lango į sraigtasparnį – taip :) Bet ne taip, kaip tai buvo atlikta “Ieškomam”. Na, bet ne esmė.. Beje, “Assassins Creed” yra žaidimas. Ir gana geras. Kodėl gi kai kurių jo siužeto detalių neparodžius platesniai publikai? Ar tu manai, kad pasaulyje yra daugiau žmonių, kurie žino, kas yra “Assassins Creed”, o ne Angelina Jolie? :) Vnz., aš bandau pasakyt, kad filmas tikrai geras, nors ir nelabai neoriginalus.

Originalas

2008-07-10 20:28

Tik tas, kad viskas jau buvo matyta, ir net siužetas very nuspėjamas… Jei kiti nematė Matrix ar nežaidė Assassins creed, tai aišku jiems galbūt buvo labai geras…

softly.lt

2008-07-11 10:46

Man tai tas super krūtas šautuvas, kur kryželiu pažymėjęs gali nušauti, labai patiko:) Ir šiaip visai linksma buvo žiūrėti.

Andrius

2008-07-11 16:59

kazin ar bera kas originalaus isvis kuryboje dabar ;)

Eglė

2008-07-13 21:03

zn mane ir ikvepe bent 10 min po jo ka nors nuveikt :]

Karolis Matusevičius - Wanted

2008-07-15 23:10

[...] Pasakojo Laura apie matricos efektus ir t.t., bet nesitikėjau, kad jų bus tiek daug. [...]

maglie calcio poco prezzo

2017-10-09 12:39

You have possibly the best webpages.
maglie calcio poco prezzo http://www.aurora-elite.com/