Melissa P. “Šimtas plaukų šepečio glamonių prieš miegą”

2013-11-21

Prieš imdama tomą sveriančią knygą iš savo “must read” sąrašo, galvojau, perskaitysiu šį tą trumpesnio (140 psl.) ir lengvesnio. Knygutė yra tik vienam prisėdimui, parašyta kaip dienoraštis ir pusiau autobiografinė. Pastarasis faktas yra kiek šokiruojantis kai pagalvoji, kad merginai, kurios seksualinė patirtis pranoksta daugumos vyresnių moterų, yra tik 14-16 metų.

Melissa P. “Šimtas plaukų šepečio glamonių prieš miegą”

Patirtis. Gal aš labai senamadiška, bet man atrodo, kad 14 metų pradėti lytinį gyvenimą yra per anksti ir taškas. Kūnas susitvarkys, o smegenys – nelabai, nes neatskiria meilės nuo sekso. Po to kūnas lieka toks nereikšmingas, kad tampa paauglės prostitutėmis. Vienos – už pinigus, kitos savanorės už dyką. Va tokius straipsnius paskaitai ir baisu darosi. Kadangi knyga parašyta kaip dienoraštis, amžius čia beveik neakcentuojamas. Na, tik pirmasis partneris pasišaipo, neva merginai dar papai neužaugę.

Naivumas. Paaugliai dažniausiai būna naivūs ir kvailoki. Kai organizmas iš visų jėgų bando susitvarkyti su pasikeitimais, mąstymui laiko nelieka, ypač, jei nėra su kuo pasikalbėti. Melisos tėvai irgi nieko nemato. Mama per daug atlaidi, o tėvas mato tik televizorių. Todėl jai labai lengva per naktis negrįžti namo ir meluoti. Melisa yra tarsi perplėšta į dvi dalis – viena trokšta įspūdžių, patenkinti kūno poreikius įvairiausiais būdais su įvairiausiais vyrais. Pati juos vilioja. Kai kuriuos dėl to, kad lengvai įsimyli, o kitus dėl kvailumo. Kita dalis verkia per naktis, kad yra išnaudojama.

Meilė. Kai kurios vietos knygoje mane labai trikdė nenatūralumu. Tai Melisa rašo “kaip aš nekenčiu matiekos ir ta mokytoja kvaiša” (atsiversčiau savo 14-metės dienoraščius, rasčiau vos ne žodis žodin tą patį), tai filosofuoja kaip koks Šliogeris. O tikrą savo meilę suranda būdama 16 metų. Pamato ir suvokia, kad čia tikroji meilė. Rimtai?! Čia jau beveik juokiausi :) Gaila, knyga maždaug toje vietoje ir baigiasi. Gaila, nes turbūt tos tikrosios meilės arba nebuvo, arba su ja baigėsi taip pat, kaip ir su kitais – aukštyn užverstu sijonu. Todėl ir yra ta knyga tik pusiau autobiografinė.

Vertinu 7/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 2

jordan 12

2019-11-16 5:03

The following time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I imply, I do know it was my choice to learn, but I truly thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you would fix in the event you werent too busy in search of attention.

hogan outlet online

2019-11-19 12:14

There’s noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice points in features also.