LNK vs. Juozas Statkevičius

2007-03-15

Įdomu stebėti LNK ir Juozo Statkevičiaus ginčą. Kuris teisus – neaišku, nes LNK moka pulti, o dizaineris moka gintis. Abu yra patyrę PR’o “daryme” ir smegenų pudrinime.

Trumpa ginčo eiga: Dar vasario pradžioje LNK pareiškė, kad J. Statkevičius bus “Grožio mokyklos” direktorius. Po mėnesio televizija ėmė šaukti, kad dizaineris apgavo ją, “Grožio mokyklos” merginas ir iš vis visą Lietuvą.

J. Statkevičius, aišku, skolingas neliko ir išplatino labai rimtą laišką, kurį sukūrė jo atstovė spaudai, nes mažai tikėtina, kad dizaineris sugeba švaistytis tokiomis frazėmis, kaip “žongliravimas melu”.

O LNK nepasididžiavo paviešinti tikrosios dizainerio kalbos. Įdomu, ar dar ilgai tęsis šitas viešas apsižodžiavimas? Juk jis palankus tiek dizaineriui, tiek televizijai. J. Statkevičius ne pirmą kartą PR’inasi aštriai: kartą taip buvo dėl jo knygos neoriginalumo. LNK bet ką padarytų dėl laidų žiūrimumo, be to, greičiausiai susuks porą reportažų apie blogąjį dizainerį, išdavusį vargšes gražuoles.

10 tūkst. honoraras už projektą – daugiau nei juokingas, už tokį turbūt net M. Petruškevičius neitų dirbti, nors toks iš jo ir dizaineris. O kas kam buvo labiau reikalingas, turbūt nepaaiškės, tik TV3 galės trinti rankomis – Statkevičius greičiausiai LNK eteryje nebešmėžuos, taigi visą garbę sukti apie jį reportažus prisiims jie.

Kategorija: Ekranas | Komentarų: 0

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.