Liza Marklund “Klubas 69″

2014-10-08

Vis uždelsiu aprašyti, ką perskaičiau :) Bet kartais taip geriau – po savaitės knygos turinys atrodo kitaip. Va kad ir šis detektyvas gavo balu mažiau nei planavau duoti vos perskaičius. Nes įspūdis labai greitai išblėso. Jei knyga negulėtų ant stalo, būčiau ne iškart ir prisiminusi, ką skaičiau.

Liza Marklund “Klubas 69″

Karalienė? Rašytoja tituluojama skandinaviškų detektyvų karaliene. Na, nežinau… Perskaičiau antrą jos knygą, bet iš tiesų man jos vidutiniškos. Aišku, gal čia tik leidykla ją taip tituluoja :)

Žurnalistika. Rašytoja yra žurnalistė, taigi pagrindinė veikėja taip pat yra žurnalistė. Tiesa, labai jau keistų moralinių nuostatų. Nekalbinanti ir nerašanti to, kas, mano nuomone, yra būtina, bet kartais besielgianti taip, kaip aš neišdrįsčiau. Žinoma, galų gale ji lieka teisi dėl tų savo nuostatų. Skaitydama jaučiau dėl to lengvą susierzinimą.

Painumai. O šiaip jau pats detektyvas iš pirmo žvilgsnio yra visai ne apie žmogžudystę. Nes kas yra niekšelis, visiems aišku nuo pirmųjų puslapių. Detektyvas yra politinis. Čia jau painiau. O įdomiausia yra pati pabaiga, kur atsiskleidžia tiesa apie trečiąjį dalyką, į kurį iš pradžių arba labai smarkiai nekreipsite dėmesio, arba galvosite, kad viską jau supratote :)

Vertinu 7/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 1

Salomėja

2014-10-08 19:23

O aš vis dar nepagaunu autorės knygų bibliotekoje. :)