Lars Kepler “Ugnies liudininkas”

2013-09-15

Prisimenu, kad Keplerio “Paganinio kontraktas” man patiko labiau už “Hipnotizuotoją”. Tai va, “Ugnies liudininkas” man patiko labiau už “Paganinio kontraktą”. Beje, perskaičiau naujos, dar neišverstos knygos anotaciją, tai, manau, kad man ji patiks labiau už šią :)

Lars Kepler “Ugnies liudininkas”

Jonas Lina. Šitas ramus, pilkų akių, Švedijoje gyvenantis suomis sulig kiekviena knyga darosi vis įdomesnis. “Ugnies liudininke” rašytojai (man sunku vadinti Larsą Keplerį Larsu Kepleriu, kai žinau, kad tai nėra Larsas Kepleris, o pora švedų rašytojų) atskleidžia nemažai Jono gyvenimo paslapčių. Tiesa nebuvo tokia intriguojanti kaip tikėjausi, bet užtat pabaiga su Jono kadaise išaiškintu žudiku labai sudomino. Tai va ir laukiu dabar naujos knygos.

Veiksmas. Šioje knygoje nebuvo tiek “šaudo-gaudo” scenų kaip ankstesniosiose. “Ugnies liudininke” daug psichologinių motyvų ir paaiškinimų, kurie man yra labai įdomūs. Dar patiko, kad rašytojai pateikia tikrų teorinių žinių, kurios paaiškina, kas, kaip ir kodėl. Viskas prasideda psichiškai sutrikusių mergaičių globos namuose, ir, nors tikrai yra gero trilerio vertų scenų su nevaldomu žudiku, veiksmas visgi ramesnis. Beje, knygos pradžia įtraukia taip, kad atsipeikėji tik po kelių skyrių :)

Žudikas. Retai taip būna, bet šįkart man jis buvo netikėtas. Gal dėl to, kad per daug nespėliojau, kas jis toks – skaitymas įtraukė pakankamai :)

Vertinu 10/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 3

jolanta

2013-09-16 12:29

Labai norėčiau pasiskolinti knygą. Šiuo metu man kaip tik knygų “badas” :)

Laura

2013-09-16 13:32

Užimta knyga šiuo metu :) Bet galėsiu duoti kitą neblogą.

jolanta

2013-09-16 13:52

Neee, as Keplerio palauksiu :)