Kreipimasis į mieluosius spamerius

2009-02-25

Mielieji,
štai rašau naujienas žurnalo skyreliui apie internetą ir supratau, kad jau ne pirmą kartą apie naujas svetaines sužinau iš spamerių, kurie rašydami pseudokomentarus bando pasireklamuoti “Novum”. Tų komentarų aš netrinu, jei jie būna bent kažkiek į temą. Bet, tiesą sakant, jau ima nervinti. Todėl jei norite, kad apie jūsų naują, gražią, gerą ir naudingą svetainę išgirstų daugiau žmonių, geriau rašykite man darbiniu paštu laura@cbl.lt. Nes reklaminius komentarus trinsiu, o gavus nuorodą dar ir aplankysiu.
Negaliu pažadėti, kad visus aprašysiu ir paminėsiu naujienose ar vertų aplankyti svetainių skyriuje, visgi žurnalo puslapiai ne guminiai. Bet kas yra tikrai įdomu ir naudinga, dažniausiai patenka. Čia jus pamatys daugiau žmonių nei “Novum”, kur auditorija, manau, ne ta. Žodžiu, skelbiu akciją “Nespamink – rašyk CBL’ui” :)

Kategorija: Internetas | Komentarų: 3

lfx

2009-02-25 13:32

labai orginalus sprendimo būdas :)
bet ar nebijai kad, biasiai paštą užspamins? ar turit uber filtrus ir spamo nebijot visai? :)

Laura

2009-02-25 13:36

Na, mailas neįdėtas taip, kaip čia matosi, kol kas robotai nespamina į tokius (iš patirties sakau) :) O norintys pasireklamuoti tai gal jau neužspamins mirtinai :)

Dina

2009-02-25 18:27

Oho, žinok, visko čia gali būti. Niekada nesakyk niekada, nes puslapiai dabar kaip ant mielių dygsta visokie, o lankomumo kiekvienas, oi kiekvienas nori.