Karvinas ir kiti išvedžiojimai

2010-04-27

Aš vis neprisiruošiu parašyti apie šitą filmuką, nors jis mane stebina jau senokai. Paties filmo nesu mačiusi, bet kartais pataikau įsijungti animacinį serialą su tais pačiais herojais.

Niekaip nesuprantu, kodėl tėvai vaikystėje man nepaaiškino, kad karvė su ragais ir tešmeniu yra moteriškos giminės, o raumeninga karvė su tešmeniu, bet be ragų – vyriškos. Tiksliau, karvinas. Kaip suprantu, jautis yra iš vis kitos rūšies gyvūnas, kuris turi patelę jautę. Na, iki tiek šiame filmuke neprikapstyta, bet karvinas jame tikrai yra. Štai kaip atrodo karvės ir karvino porelė:

Bet man atrodo, kad iš tiesų šitas filmukas skirtas seksualinių mažumų propagavimui, nes tas karvinas tai visai ne karvinas, o homoseksuali karvė. Ji turi daugiau vyriškų hormonų, todėl yra stambesnė, raumeningesnė ir kalba žemesniu balsu. O jos smulkesnė draugė – taip pat homoseksuali, tik labiau moteriška. Homoseksuali todėl, kad labai įtartinai glaustosi aplink “karviną”.

Žinau, kad mažumų būna ir gyvūnų tarpe, taigi filmuko kūrėjai sumaniai tuo pasinaudojo. Štai tau ir mažųjų švietimas. Aš tai nieko prieš, tik nenorėčiau, kad mano vaikai su gyvenimu kaime susipažintų žiūrėdami šitą animacijos stebuklą :)

Kategorija: Ekranas | Komentarų: 6

Jolanta

2010-04-27 15:06

Na, ir prisijuokiau! Dabar apie tas seksualines mažumas tiek prirašyta! Anksčiau tai būtume pakraipę galvas ir nusistebėję tokia keista kūrėjų fantazija :) Kaip čia iki šiol to niekas nepastebėjo ir neprakėlė “vėjo” ?
Bet aš džiaugiuosi, kad mano atžalai augant nereikėjo tokių nesąmonių matyti.

lolz.lt (Paulius)

2010-04-27 15:36

Hmm.. Šiaip tai jautis ir yra karvės patinas. Tik, kiek pamenu, jaučiai auginami mėsai, o buliai – veisimui.

Romas

2010-04-27 16:29

Geras ir linksmas filmukas ir nematau ten nieko homoseksualaus.
Vaikas ziuri ir juokesi.

u-

2010-04-27 17:30

Paulius -> Bet jaučiai neturi tešmenų. Todėl čia ir pavadinta “karvinu”, o ne jaučiu :D
Galėjo tiesiog papaišyt jautuką (be tešmens aišku), su ragais (galbūt didesniais nei karvės) ir stambesnį (kaip dabar), ir viskas aišku būt ;)

Dina

2010-05-01 23:09

OMG!!!
Aš tai galvoju dabar, tyčia ar netyčia čia taip animatoriui pasitaikė? Nes pvz., žinau miesto vaikų, TIKRŲ asfalto draugų, kurie klausia, ar karvė su ragais ir kaip atskirti patiną nuo patelės. Tai čia gal ir animatorius taip suklydo?
Bet OMG!

curry shoes

2019-11-16 8:19

Nice post. I be taught one thing tougher on totally different blogs everyday. It’s going to at all times be stimulating to read content from different writers and observe a little bit something from their store. I抎 desire to use some with the content on my weblog whether or not you don抰 mind. Natually I抣l offer you a hyperlink on your internet blog. Thanks for sharing.