Kaip keičiasi Delfinas (dabar jau Tunyla)

2007-05-14

Rėkte rėkusi, kad nespausdins paredaguotų pranešimų spaudai (tai buvo įvardinta ir jų darbo pasiūlymuose), Delfino redakcija ilgai neištvėrė su savo originalumu.

Na, pavyzdžiui žinutė apie naująją TV3 žinių vedėja Renatą Šakalytę. Štai tokia yra Lrytas.lt žinutė (TV3 pranešimas spaudai):

Šią savaitę TV3 Žinių vedėjų – Aurelijos Razmarataitės, Roko Petkevičiaus, Roberto Petrausko, Vlados Musvydaitės, Dariaus Ratauto ir Audriaus Gelžinio komandą papildė nauja narė – žurnalistė Renata Šakalytė.

Vilniaus universitete pernai žurnalistikos bakalaurą apsigynusi R. Šakalytė trejus metus dirbo Lietuvos radijo naujienų tarnybos žinių redaktore ir vedėja.

Pasak TV3 Žinių tarnybos vadovės Jolantos Butkevičienės, žurnalistė, pasikeisdama su kolega R. Petkevičiumi, ves 21.30 val. TV3 Žinias, taip pat ji Žiniose dirbs reportere.

O šita – Delfino (Tunylos):

TV3 žinios nuo šiol turi naują vedėją. Ja tapo buvusi redaktorė Renata Šakalytė. Vilniaus universitete pernai žurnalistikos bakalaurą apsigynusi mergina trejus metus dirbo redaktore ir Lietuvos radijo naujienų tarnybos žinių vedėja.

Žurnalistė prisijungė prie senbuvių Aurelijos Razmarataitės, Roko Petkevičiaus, Roberto Petrausko, Vlados Musvydaitės, Dariaus Ratauto ir Audriaus Gelžinio.

TV3 žinių tarnybos vadovės Jolantos Butkevičienės teigimu, žurnalistė dirbs reportere bei kartu su kolega R. Petkevičiumi ves 21.30 val. TV3 žinias.

Skirtumas? Jokio. Tik sukeisti vietomis sakiniai. Akivaizdus TV3 pranešimo spaudai kopijavimas.

Beje, kur dingo skambios antraštės? “Siūloma nustatyti atleidžiamo VSD vadovo pavadavimo tvarką”, “JAV kruizinis laivas užplaukė ant seklumos”, “Palangos kurorto šventė – jau šį penktadienį” – pavadinimai niekuo neypatingi, o tokių jau dauguma. Iš tekstų dingo gatvės kalba ir barbarizmai.

Vadinasi, šiurkštus Delfino startas buvo tik reklaminė bomba. Arba jie išsisėmė. Arba susiprotėjo. Visgi labiausiai esu linkusi pritarti pirmam variantui. Iš komentarų skaičiaus prie publikacijų (1, 5, 8, 4…) sprendžiu, kad noras pasirodyti kitaip neišdegė ir Lietuvoje vienu tradiciniu naujienų portalu dabar yra per daug. Tuo labiau, kad Delfine neliko nieko savito. Netgi dizaino…

Kategorija: VIP | Komentarų: 2

carwahala

2017-04-05 6:10

Hello it’s me, I am also visiting this web page regularly,
this web site is truly pleasant and the visitors are in fact sharing good thoughts.

carwahala

Martynas

2017-04-10 15:44

Gerai pastebėta haha :)