Jussi Adler-Olsen “Fazanų žudikai”

2013-11-09

Tikėjausi, kad antra Olsen’o knyga bus geresnė, bet teko nusivilti. Parašyta gerai, veikėjai įdomūs, bet aš tikėjausi detektyvo su intriga, o jos čia nebuvo.

Jussi Adler-Olsen “Fazanų žudikai”

Karlas ir Asadas. Man jų trūko. Rašytojas tiek įsigilino į blogiukų psichologiją ir tiek daug aprašinėjo, ką ir kaip jie veikia, kad pamiršo tyrėjus. Asado buvo gerokai mažiau nei pirmoje knygoje, Karlo fronte irgi nieko naujo. Aš suprantu, kad su jais jau susipažinome ir bla bla, bet tie du tokie geruliai, kad norėtųsi daugiau. Be to, “Q” skyriuje atsirado ir moteriškė. Keistoka tokia, kol kas nelabai ją suprantu :)

Įtampa. Anotacijoje parašyta, kad nepaisant to, jog rašytojas žudikus atskleidžia jau pirmuosiuose puslapiuose, knyga vis tiek kupina įtampos. Nė velnio! Buvo įdomu, kaip kad įdomu skaityti neblogą knygą. Bet intrigos ir įtampos – jokios! Labai už tai supykau. Aš vis vyliausi, kad nutiks kažkas netikėto, kad atsiras dar koks nežinomas veiksnys, bet – nieko. Taip negalima, čia juk detektyvas!

Viltis. Ta tai miršta paskutinė. Aš tikiuosi, kad trečioje knygoje bus ir Karlo, ir Asado, ir netgi intriga. Nes rašyti Olsen’as moka, tai gal ne viską sugadino :)

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 4

Jolanta

2013-11-09 13:39

Na va.. O aš taip norėjau perskaityti šią knygą.. :)

Laura

2013-11-10 0:26

Taigi niekas netrukdo skaityti :)

Jolanta

2013-11-10 1:32

Antrą to paties autoriaus knygą skaitydamas viliesi, jog ji bus tokia pat gera…Nusivilti nenoriu. Nors turbūt skaitysiu :)

lebron 17

2019-11-17 10:21

I’m usually to running a blog and i really respect your content. The article has actually peaks my interest. I’m going to bookmark your website and maintain checking for brand spanking new information.