Jon Ronson “Kaip atpažinti psichopatą”

2014-06-03

Šią knygą rekomendavo viena visuomeniška damutė, kuri vėliau mane ėmė žiauriai erzinti :) Taigi apie ją nebežinau nieko, bet knygą vis tiek perskaičiau. Ir man ji patiko, nors ir neradau joje to, ko tikėjausi.

Jon Ronson “Kaip atpažinti psichopatą”

Žurnalistas. Kai knygą yra žurnalisto, parašiusio “Vyrai, kurie spokso į ožkas”, tai turbūt nereikia tikėtis mokslinių faktų rinkinio. Ačiūdie, apie tai sužinojau jau įpusėjus psichopatus. Kitu atveju kaži ar būčiau ėmusis šio skaitalo. Bet dabar džiaugiuosi, nes viskas buvo labai vietoje – ir stilius, ir juokeliai, ir asmeniškumai, ir šokinėjimas nuo vieno reikalo prie kito, ir moksliniai dalykėliai. Pastarųjų galėjo būti kiek daugiau, bent jau apie pačius psichopatus.

Atsakymai. Nors negavau atsakymų į kai kuriuos klausimus, visgi sužinojau daug ką naujo. Pvz., radau atsakymą į mane seniai kankinusį klausimą apie JAV tonomis vartojamus psichiką veikiančius vaistus, apie tai, kad kas antras žmogus ten turi kokį nors sutrikimą, apie vadinamas kai kurių psichinių ligų “epidemijas”, apie psichiatrijos mokslą. Žodžiu, buvo įdomu. Ir linksma. Rekomenduoju :)

Išvada. Esu šiek tiek psichopatiška asmenybė. Visi mes esame :)

Vertinu 8/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 3

Jolanta

2014-06-04 22:25

Nežinau, ar tai gerai, ar blogai, bet knyga priverčia šiek tiek įvertinti savo savybes. Ir nustembi, kad visai galėtum būti psichopatas :) Apskritai buvo linksma skaityti :)

christian louboutin outlet

2019-11-14 23:30

Good post. I study one thing more difficult on completely different blogs everyday. It’s going to at all times be stimulating to learn content from different writers and follow somewhat something from their store. I抎 favor to use some with the content on my blog whether you don抰 mind. Natually I抣l provide you with a hyperlink in your web blog. Thanks for sharing.

russell westbrook shoes

2019-11-18 6:21

I抎 should examine with you here. Which is not one thing I normally do! I enjoy reading a publish that can make people think. Additionally, thanks for permitting me to remark!