Gal kavos? Ne, man arbatos.

2013-10-21

Šiaip jau nieko nereklamuoju, bet jei reklamuoju, tai tik gerus dalykus :) Ne pirmą kartą gaunu pasiūlymą išgerti kavos mainais į įrašą bloge. Tik mano atsakymas visada būna vienodas: “deja, kavos negeriu”. Na, kaip, iš tiesų tai geriu. Skanaus cappuccino, macchiato ar frappe vasarą tai neatsisakysiu. Bet tai būna retokai. Mano organizmas veikia taip, kaip kitų, išgėrusių kavos, tai dar papildomai maukti puodelį po puodelio man nereikia. Negaliu pasakyti, kad nemėgstu kavos, bet tikrai negeriu jos tiek, kad galėčiau objektyviai įvertinti.

Taigi šįkart iš e-parduotuvės Kavosdraugas.lt buvo labai malonu sulaukti atsakymo “mes turime ir arbatos!”. Va arbatos tai aš tikrai išgersiu mielai, jūs tik siūlykit, siūlykit! Be galo be krašto mėgstu naujus skonius ir tikrai esu jos išgėrusi tiek, kad turėsiu ką pasakyti. Ryte žalia, sergant žolelių, vakarais kvapni aromatinė arba trintų uogų, o pritrūkus energijos – stipri juoda. Jei juoda per stipri, tada su pienu… o kur dar mano pačios kurtos arbatos su džiovintais vaisiais, prieskoniais ir citrinų sultimis! Arbata, kaip ir prieskoniai, man yra alchemija :)

Kavosdraugas.lt sugebėjo mane nustebinti. Pasiūlė išsirinkti ir paragauti “Stick Tea“. Jos išskirtinumas yra tai, kad arbata supakuota lazdelėse. Tokių dar nebuvau mačiusi. Plonos aliuminio lazdelės atrodo gražiai ir yra visai patogios, jei reikia išsimaišyti cukrų. Jos turi tik vieną trūkumą – pro skylutes arbata šiek tiek byra, todėl trupinių rasite ir dėžutėse, ir puodelyje. Bet nedaug. Man tai netrukdė, bet kažkam gali ir nepatikti.

Visgi labiau nei pačios lazdelės man patiko pati arbata. Užsisakiau vanilinės ir žalios-pipirmėčių. Vanilinė tikrai nebloga ir tokio ryškaus skonio, kad cukraus visai nereikia. O žalia… Pasaka! Viena skaniausių ir gaiviausių žalių-mėtinių arbatų, kurias teko gerti. Patiko ir vyrui, ir mamai. Ji, pas mane apsilankiusi šiandien, jau reikalavo būtent tos arbatos ir nusivylė, kad liko vos kelios lazdelės. Beje, būtent ji paskaitė sudėtį ir mane informavo, kad arbatoje nėra jokių priedų. Žinot, pirksiu. Kaina nėra maža, bet kokybė ją atitinka 100 proc.

Na, ir, žinoma, svetainėje dar ir kavos yra :)

Kategorija: Internetas | Komentarų: 4

shiny

2013-10-22 13:07

Idėja ir formatas įdomūs, bet toks kvailas klausimas – o tai tos lazdelės vienkartinės? Pamirkai ir… į šiukšlių dėžę? Labai jau nedraugiškas gamtai būdas gerti arbatą, naują aliuminį išgaut kainuoja 95% daugiau energijos negu perdirbti, kuom blogai popieriniai pakeliai?

Laura

2013-10-22 13:14

Vienkartinės. Man asmeniškai popieriniai pakeliai nėra blogi, kad tik arbata juose būtų skani ir tikra, o ne supiltos liekanos nuo arbatos lapelių – dulkės. Su perdirbimu čia būtų tikrai prastai. Šiaip pati dažniausiai geriu užpilamą arbatą, be jokių pakelių :)

zalioji arbata

2013-11-13 17:17

Aš labai ankščiau gerdavau kavą, atsisakiau jos prieš porą metų ir arbatą pradėjau gerti be cukraus, žymiai geriau jaučiuosi :)

yeezy boost 350

2019-11-15 2:20

Would you be curious about exchanging hyperlinks?