Darbas. Išvada.

2010-09-07

Šiandien ryte sugalvojau, kas mane mano darbe labiausiai užknisa. Net ne užknisa, o tiesiog nuo to pykina. Prieš daugiau nei trejus metus išėjau iš tokio paties pobūdžio darbo dėl tos pačios priežasties. Dabar gi jau vėl pusmetį dirbu tą patį. Ir vėl pradedu jausti blogumą skrandyje, kai reikia skaityti ir rašyti ta tema.

Tai Seimas.

Aš galiu pasakyti, ką jie visi ten veikia. Ogi kapojasi, kuria intrigas, šmeižia, skundžia, skundžiasi, verkšlena, piktinasi, maivosi, vaiposi, rėkauja, miega, tauškia, pučiasi, giriasi, sukčiauja, dergiasi, baksnoja pirštais ir dar retkarčiais išvažiuoja “pabendrauti su rinkėjais”, po ko labai susirūpinusiu veidu (net rašytuose pranešimuose šmėsčioja prieš akis tie suraukti antakiai) dedasi sprendžiantys jų problemas.

O juk turėtų galvoti, analizuoti, kurti (ne pasakas) ir spręsti. Žinau, kad nieko naujo nepasakiau, bet nu… prieš penkerius, trejus metus buvo tas pats ir dabar visiškai tas pats, tik pavardės kitos. Ir per amžių amžius bus tas pats.

Sąmoningų žmonių ten nėra. Ir nebus, nes sąmoningi žmonės į partijas nestoja, o jei stoja, į Seimą neina. O jei ir nueina, tai iš sąmoningų žmonių pavirsta tiesiog eiliniais seimūnais.

Aš kartais irgi norėčiau ten pabūti, bet, sako, negerk iš balos – ožiu(ku) pavirsi. Tai ir negersiu niekada.

Veukt.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 5

Tio

2010-09-07 14:05

Niekada nesakyk niekada :)

Laura

2010-09-07 14:21

Nu ką gali žinot, gal labai ištroškusi būsiu… valdžios ;)

MariukasM

2010-09-07 15:29

Kažkokioje laidoje girdėjau, kaip P. Gylys pasakė, kad padorūs žmonės Lietuvoje į politiką neina, nes neori būti apdergti.
Bijau, kad tai labai skaudi teisybė.

Jolanta

2010-09-09 14:11

Straipsnis – toks “iš peties” :) Pritariu pilnai. Padorūs žmonės gal ten irgi kartais pakliūna – na, tokie idealistai, kurie mano, jog galės ką nors pakeisti (gal aš irgi idealistė, kad tuo tikiu :) )Bet žaidimo taisyklės galioja visiems , jos yra žiaurios.. Ir jeigu išsišoki, tai tada būsi ir apdergtas , ir sužlugdytas.
Bet nusivylimas mūsų išrinktaisiais iš tiesų labai didelis. Kalbant ar apie Seimą galvojant mane irgi toks fizioliginis šleikštulys suima..:(

bbzn

2010-09-11 21:41

sutinku, į partijas stoja tik dėl asmeninės gerovės