Daniel Mason “Rojalių derintojas”

2015-03-03

Iš šitos knygos tikėjausi daug egzotikos, truputį aistros, kažko neįprasto. O ką gavau? Nuobodžius beveik statistinius faktus apie tai, kaip anglai seniai seniai išsidirbinėjo – taip vadinu kolonizavimą – Birmoje (dabar vadinasi Mianmaras). Dar gi sausos istorijos apie Edardo rojalius ir be galo daug informacijos apie tai, kaip juos suderinti. Tai dar suprasčiau, jei veiksmas būtų vykęs iš tikrųjų. Bet ne, siužetas juk išgalvotas. Kurių galų prikaišioti į istoriją tiek daug žiovulį keliančių dalykų?

Taigi, rojalių derintojas pakviečiamas į Birmos džiungles derinti rojalio, kuris vargais negalais ten buvo nugabentas vieno mokslininko-daktaro-kariškio užsakymu. Trečdalį knygos derintojas ruošiasi ir keliauja. Su kariškiu ir rojaliu susitinka knygą įpusėjus (gerai, kad paverčiau į priekį pasižiūrėti, ar iš vis susitiks, nes jau būčiau metusi). Ten derintojas atlieka savo darbą, pasvajoja apie gražią birmietę (nebuvo nė bučinio!!!), pajodinėja, paserga maliarija ir tada viskas baigiasi. Pabaiga visgi yra netikėta. Ir staigoka, palyginus su likusiu knygos veiksmu. Gaila, kad taip ir nesupratau, kuri tiesa yra teisinga… O kliedintis derintojas aiškumo irgi neįnešė.

Nesigailiu, kad perskaičiau. Bet jei būčiau tiksliau žinojus apie ką, būčiau neskaičiusi. Ir nesigailėčiau, kad neskaičiau :)

Kategorija: Knygos | Komentarų: 4

Jolanta

2015-03-23 16:42

O aš norėčiau perskaityti šią knygą :)

Dalia

2015-04-18 8:29

galiu ja tau parduoti pigiau:)

yeezy boost 350

2019-11-15 10:51

Would you be thinking about exchanging hyperlinks?

supreme clothing

2019-12-02 12:50

This web page is really a walk-via for all the information you wanted about this and didn抰 know who to ask. Glimpse here, and also you抣l positively uncover it.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.