Candace Bushnell “Seksas ir miestas”

2012-07-06

Šią knygą skaičiau visai neseniai, bet neketinau jos aprašinėti. Tačiau dabar skaitau paauglišką atitikmenį (apie šitą vėliau), todėl labai įdomu palyginti. Na, kam gi neįdomi knyga apie seksą ir Niujorką?

Candace Bushnell “Seksas ir miestas”

Filmas. Su knygomis taip jau būna – ekranizuotos istorijos dažniausiai tampa prastesnės. Bet šiuo atveju atvirkščiai – serialas ir filmai žymiai įspūdingesni nei pati knyga. Juose bent jau yra kažkoks siužetas, o knygą net nežinau kaip pavadinti… Tikrai ne romanas, o kažkoks kaip diskusijų rinkinys supintas su kelių žmonių istorijomis. Pagrindinių veikėjų kaip ir nėra, siužeto nėra, žodžiu, nieko nėra. Taip sakant, tikėjausi labiau sulipdytos istorijos, todėl tik 5/10 balai.

Miestas. Knygoje ir jo nėra. Užtat yra žmonės. Daug žmonių savitais charakteriais, daug linksmų istorijų, daug modelių, daug paniekos ir daug kokteilių vakarėlių. Visai norėčiau pamatyti viską gyvai, tą jų gyvenimo būdą. O po to grįžti ir pasidžiaugti, kad namie geriausia :)

Seksas. Seksas trise, sekso klubas, gėjai, lesbietės, biseksualai, paprastas seksas, modelių seksas su seniais ir visoks kitoks, bet nei vienas neaprašytas tiesiogiai. Taip sakant, šita knyga – ne porno, o mokslinis tyrimas.

Vertinu 5/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0