Blėstantis optimizmas

2011-05-26

Aš visada tikėjau Lietuva. Jau nuo tada, kai ėmiau domėtis politika, sakiau – viskas bus gerai. Kada nors gi išbrisim iš to liūno. Kai visi pradėjo emigruoti, sakiau – nenene, tik jau ne aš. Mama sakydavo: bet tu ir patriotė optimistė! Taip, tokia ir buvau. Kai netekę vilties prieš metus emigravo mano artimiausi žmonės (patys anksčiau kalbėję, kad “niekada niekada”), maniau, kad jie padarė klaidą. Bet dabar galvoju, kad nepadarė. Nes pačiai jau norisi dingt. Optimizmas ir patriotizmas vis blėsta, blėsta…

Va tokie dalykai Lietuvoje po truputuką veda mane iš proto.

Šitoje klampynėje turėjo būti žadėtas pažadėtas, miesto plane patvirtintas vaikų darželis… Na taip, automobilių pas mus irgi nėra kur kišti, bet kai per pietus pamatai lauke mažiausiai 100 mamų su 1-2 mažamečiais vaikais, tai klausimas kyla – o kur juos kišti, kai reikės į darbus grįžt? Nenudrėbsi gi ant šaligatvio ar perėjos, nepaliksi stotelėje.

O dabar kokį pusmetį aikštelės savininkai skambinės piktiems dėdulėms, kur ratus blokuoja. Kad tik kas nemokamai automobilio nepasistatytų kur nereikia.

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 8

Donatas

2011-05-26 15:47

Bet tai žiauru, imti pinigus už vietą purvyne :))) Kokiam čia rajone?

Laura

2011-05-26 17:41

Nu matai, dabar čia ne šiaip purvynas. O purvynas su kuoliukais, užsėta ir volu išlyginta žole. Žolė čia augo ir anksčiau, kas iš to – pavasarį ir rudenį vis tiek bus pliurza.

Viename iš naujųjų :)

Jurkis

2011-05-27 8:55

Tai liuks – verslūs žmogai. Vadinasi, nežuvo Lietuvėlė dar :). Beje, pasitikrinkite, ar jie turi teisę teikti tokią paslaugą.

DNR

2011-05-27 12:08

Manau, svarbu meilę tėvynei atskirti nuo politikos, valdymo sistemos. Tada viskas susistato į vietas :)

Laura

2011-05-27 13:06

Nu žinai, mylėt yra viena, o norėti čia gyventi – kas kita :)

Salomėja

2011-05-27 13:35

Jeigu tas purvynas privatus (priklauso kažkokiai įmonei ir pan) tai na… Sumanė padarė aikštelę, sumanys – išsikas baseiną. O jei valdiška (valstybės) tada taip taip, optimizmas čia turi kur mažėti.
Nes aš supratau nusivylimą, kad nebus darželio prie namų, bet nelabai supratau prie ko čia mūsų šalis. :)
Aš vis dar patriotė, nors ir ne optimistė. Gal ir emigruočiau jei būtų to verta šalis, ale gi nėra tobulos nors tu ką, jei su politika viskas gerai, tai su klimatu nelabai ir atvirkščiai :)

Jolanta

2011-06-02 14:50

Nesu už emigravimą ir pati turbūt tik bado verčiama išvykčiau i svetimą šalį dirbti. Tačiau tenka pripažinti, jog mūsų šalelėj pilietis , jo interesai ir jo gerovė yra ne tik kad paskutinėje vietoje, bet dar netgi tukdys daryti didelį “verslą”. Bendruomenė, kurios kaimynystėje atsirado “verslūs” vyrukai, turėtų pasidomėti savivaldybėje, ar tas žemės sklypas išnuomotas, ar parduotas ir koks konkursas buvo , ar nebuvo? Ir dar ,ar tai neprieštarauja Vilniaus miesto detaliesiems planams. Nes jei toje vietoje buvo žadėta statyti darželį ir planai nevykdomi, tai dar nereiškia , jog nebuvo galima tos iniciatyvos perleisti bendruomenei ir ieškoti koncesininko. Žinoma, jei tas sklypas neparduotas. Bet gal dabar teks palaukti, kol šitas bizniukas atneš visiems (ne tik versliukui) “navarą”..
Čia ne apie darželį kalba, o apie civilizuotumą tos šalies, kurioje gyvename :(

Jolanta

2011-06-02 14:56

Beje,internete paieškojau įmonės, kuri stende nurodyta kaip aikštelės savininkė. Veikla – žemėtvarka. Oi, čia reiktų tik gero netinginčio teisininko. ARBA žiniasklaidos. Bent turės medžaigos straipsniui :)