Becca Fitzpatrick “Finale”

2013-07-09

Na štai, paskutinė daugialogijos dalis. Manau, kad angliškai kurį laiką nebeskaitysiu. Ir paaugliškų knygų kurį laiką nebeskaitysiu. Nuo to smegenų plovimo net neskaitadieniai prasidėjo :) O paskutinė knyga visai nebloga, beveik tokia pati kaip ir pirma. Toje viskas buvo nauja ir įdomu, o čia labai daug veiksmo ir įtraukia.

Becca Fitzpatrick “Finale”

Veiksmas. Jis kaip prasidėjo (pagaliau) trečios dalies trečiame trečdalyje, taip ir nesustojo iki pat ketvirtosios pabaigos. Vyksta treniruotės, apgaulės, pagrobimai, santykių aiškinimaisi (tiesą sakant, Noros verkšlenimai man jau gerokai įgriso), galu gale karai, visokių ten paslaptingų skysčių gėrimai ir t.t. Autorė gerai įsibėgėjo, bet kai fantastikos tiek daug, aš imu trupučiuką knygos nebemėgti. Tuo labiau, kad tikrų, paprastų žmonių pasakojime beveik neliko.

Populiacija. Nora dar trečioje dalyje paverčiama nefilime, o čia, pasirodo, jau ir jos geriausia draugė tokia… Posūkis netikėtas, ir, mano nuomone, visiškai nereikalingas. Taip gaunasi, kad žemėje vien puolę angelai ir jų palikuonys šlaistosi. Neįdomu.

Mirtis. Paaugliškos knygos man visada siejasi su laiminga pabaiga. Skaitau ir žinau, kad galų gale pasibučiuos/susituoks/apsigyvens kartu ar dar velniai žino ką nuveiks. Na, čia ji irgi buvo laiminga, bet ar būtinai reikėjo leisti numirti vienam pagrindinių veikėjų? Mano atsakymas – ne. Imsiu tuoj nebepasitikėti tomis serijinėmis istorijomis :/

Vertinu 7/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 0