Ar galima išeiti iš “Exit”?

2007-07-16

Vilniaus publika okupavo Kauno “Exit” klubą. “Atari Original Open Air” esą dėl lietaus iš Vilniaus “Belmonto” persikėlė į Kauną. Nors priežasčių aš sugalvojau ir daugiau. “Exit” gal būna mažas ir jaukus, kai jame negroja Deep Dish’ai. Dabar jis buvo pergrūstas ir tvankus.

Įdomu, čia tik Kaune taikoma tokia praktika neišleisti žmonių į lauką? Jeigu nori išeiti, atgal įeisi tik antrą kartą sumokėjęs už bilietą. tai kurių velnių tos žalios “Zip FM” apyrankės klijuojamos? Atsiminimui? Dažniausiai tai būna ženklas, kad sumokėjai už renginį ir išėjęs gali grįžti. O štai čia jeigu pasidarė bloga nuo grūsties, apkurtai, padauginai arba tiesiog išėjai pakvėpuoti grynu oru, gali likti prie durų.

Viena supykusi mergina 3 val. nakties bandė mušti apsauginį už tokius dalykus, tačiau buvo tiesiogine ta žodžio prasme išmesta laukan. Vaikinukas reikalavo Kauno ne maisto kokybės inspekcijos telefono, nes taip pat nebegalėjo grįžti atgal. Juokinga, bet jeigu draugai kauniečiai mūsų nebūtų perspėję, galbūt būtume ir mes išėję lauk neišsiaiškinę situacijos. Pavadinimas “Exit” tikrai tinka – jau kad išėjai, tai nebegrįši.

Ir šiaip face control įdomus. Net jeigu turi bilietą už 120 lt, tai nereiškia, kad pateksi į klubą. Galbūt tiesiog nepatiksi stambiems vyrukams prie durų. Keli vaikinukai siūlė parduoti savo bilietus, nes nepateko į klubą. O kas daugiau belieka? Tiesa, poros kaip visada buvo vertinamos labiau. Netgi praleidžiamos be eilės ir itin netikrinamos. Todėl rankinuke galėjau prasinešti nors ir trotilo.

Nepaisant visko, Dubfire yra vertas karštą vasaros naktį šėlti rūsyje. Kitas apsilankymas “Exit” – rugpjūčio 17 d. Hernan Cattaneo. Šitas irgi bus vertas.

Kategorija: Muzika | Komentarų: 1

Jolanta

2007-07-16 12:24

Jei manes neileistu atgal, as irgi gal buciau puolusi mustis! :D Gerai, kad i Siemens arena face control nera :D

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.