Aprilynne Pike “Kerai”

2013-03-17

Dar kelios valandos paaugliškų-fėjiškų meilių ir bėdų :) Kadangi skaitosi neįtikėtinai greitai, tai nesinori mesti po vienos knygos. Ką gi, “Kerai” savo lygiu visiškai nesiskiria nuo pirmosios dalies, “Sparnų”. O tai jau pliusas!

Aprilynne Pike “Kerai”

Avalonas. Tarp žmonių gyvenanti fėja Lorelė pagaliau pamato fėjų karalystę – Avaloną. Graži šalis turėtų būti, tik santvarka tarp pavasario, vasaros, rudens ir žiemos fėjų man nepatinka. Nepatinka ji ir Lorelei. Kadangi mergaitė yra rudens fėja, ji mokosi to, kas rudens fėjoms ir priklauso – virti visokius stebuklingus ir gydančius viralus bei gaminti vaistus. Tiesa, nelabai sekasi… Na, ir dar Avalone yra nuostabusis fėjų vyrukas, taigi Žemėje paliktas draugas natūraliai užsimiršta. Aš vis dar esu už fėjų vyruką, nors jis irgi didesnis lepšis nei atrodė iš pradžių :)

Priešai. Be trolių atsiranda dar kažkas. Jie padeda apsiginti, bet fėjoms yra kažkuo nepatikimi. Kuo, šioje knygoje dar neaišku. Gal kada į rankas pateks trečioji dalis ir viskas išaiškės ten? Perskaičiau anotaciją ir apsidžiaugiau, kad trečios dar neturiu. Smegenis gerai pravėdino “Sparnai” ir “Kerai”, taigi kitas jau imčiau vertinti kritiškiau negu derėtų :)

Vertinu 6/10

Kategorija: Knygos | Komentarų: 3

Jolanta

2013-03-18 12:52

Na, bet ir knygas pasirinkai skaityti! :)) Gal sūnaus paauglystei ruošiesi :)

Laura

2013-03-18 14:33

Knygos kaip knygos, tik kad paaugliams. Šiaip ar taip, geresnės už “Svajonių romanus”.

jolanta

2013-03-18 20:21

Svajonių romanai tinkamiausioj vietoj buvo per knygų mugę (prie išėjimo) – nėra daugiau ką bepridėti :)