Apie automobilius ir eismą

2010-10-20

Prisikaupė minčių:

  • “Geriausi” sprendimai Vilniaus keliuose yra raudonieji koridoriai ir perbėgos (pvz. Goštauto g. į Baltąjį tiltą).
  • Didžiausias bet kokio automobilio privalumas yra ne jo taupumas, pravažumas, formos, galia, erdvumas, markė ar pan., o tai, kad jis negenda.
  • Kai ekranėlyje matai momentines kuro sąnaudas, greitai praeina noras vairuojant draskytis (daryti viską, kam reikalingas pergazavimas).
  • Pykstu ne ant tų, kurie aplenkę kamštį naglai rikiuojasi, o ant tų, kurie juos įleidžia.
  • Jei žmogus važiuoja kaip girtas arba ką tik gavęs teises, dažniausiai jis kalba mobiliuoju be laisvų rankų įrangos arba rašo SMS’ą.
  • Kuo dažniau važiuoji į servisus, tuo dažniau ir įvairiau genda automobilis.
  • Iš visų į automobilį sukištų pinigų labiausiai gaila tų, kuriuos sumoki policijai (teisėtai arba ne)

Kategorija: Visko po truputį | Komentarų: 11

Vidmantas

2010-10-20 12:55

O taip, dėl visų punktų visiškai sutinku, o ypač su antruoju :-) Dėl to dabar kai artėja laikas automobilio atnaujinimui, daugiausia dėmesio skiriu paskaitinėti apie to modelio patikimumą

g12

2010-10-20 14:16

Taip :)))
Kaip manai, kodėl su savuoju kibiriuku važinėju? :)))

Nes jis a) negenda b) jį taisau pats -> nereikia varyt į servisą ir todėl jis negenda. Labai rimtai, kai buvom išvažiavę tėvas nuvarė į servisą padaryti minor remontuką (duslintuvas), tai po to turėjau taisyti tas vietas motore, kur sugadino servise. Nutraukė porą karbiuratoriaus reguliavimo žarnų.

Šiaip po Europos didmiesčių turiu porą pastebėjimų apie eismą mūsų kaime. Mūsų vairuotojai pikti. Patys nežino dėl ko, bet pikti. Tas bičas kur kažkur įlenda – iš tikro tau nieko nepadarė. Juk gal jis skuba, gal jo vaikai miršta. Tai, kad tu ant jo pyksti per tavo vairavimo stilių po to persiduoda ir kitiems vairuotojams aplinkui tave ir galiniam rezultate turim savo širšių avilį (nu prisiruošiu kada apie tai parašyt). :)

Laura

2010-10-20 14:31

Sutinku :) Todėl bandau išmokt ignoruoti.

Jolanta

2010-10-20 17:41

Dar pridurčiau, jog “geriausi” sprendimai Vilniuje yra patys šviesoforai nerealiais kiekiais ir tankumo sustatymu. Kasdien važiuoju pro Operos ir baleto teatrą iš Goštauto gatvės pusės. Vienu metu piktinausi, kad priviso labai daug įžūlių (ar kvailų) vairuotojų , kurie važiuoju per raudoną šv.šviesą. Bet kai pamačiau , jog tai daroma kasdien, pardėjau stebėti ir supratau, jog priežastis ne vairuotojuose, o šviesoforuose, kurie išdėstyti kas maždaug 15-20 metrų. Jau net nebatai, kurio kokia šviesa užsidega. Tai žmogeliai pamatę žalią ir važiuoja. Tik kad ta žalia tai tolėliau stovinčio šviesoforo :) Galvoju, gal tuos sprendimus visiški bukagalviai priima. Bet ne,juos priima tie, kurie iš to turi materialinės naudos. O čia mes visi bukagalviai po to dusinamės mieste stodami kas keliolika metrų.

O geriausias automobilis yra tarnybinis :))

Tio

2010-10-20 22:19

> g12

Turėčiau pastebėti, kad visi tie skubantys ir kurių vaikai miršta dažniausiai vairuoja juodą bėemdabalju arba lexus. Tikrai nesunku pamatyti, kuris vairuotojas tikrai skuba, o kuriam tiesiog nusispjaut ant kitų eismo dalyvių. Beje, tų pačių vairuotojų automobiliai gan dažnai būna techniškai netvarkingi – neveikia “posūkiai”, gan dažnai stringa akseleratoriaus pedalas ir t.t.

P.S. taip taip, aš iš tų… be priežasties piktų. :)

buržujus

2010-10-21 14:00

Raudonieji koridoriai tai čia tie, kad ir kaip bevažiuotum, visuomet raudonan pataikai? :)

Laura

2010-10-21 14:55

Būtent :)

g12

2010-10-21 18:30

> Tio
O tai tai, kad pas kažką neveikia posūkiai yra kliūtis jį praleisti(?), ypač kamštyje, kur net arkliui aišku kai kas nors nori persirikiuoti :)
Ir dėl tų priežasčių… Nebūna nieko be priežasties. Beje, piktumas, kaip ir malonus elgesys yra užkrečiamas. Mus va vokiečiai žaibiškai užkrėtė, dabar jau vietiniai mūdakai po truputį taiso padėtį :)))

Tio

2010-10-21 18:59

> g12

Aha, ypač aišku kai persirykiavimas vyksta staigiu manevru prieš pat nosį. Kai žmogas slenka ir laukia kol jį kas įleis, kitas reikalas – tokius įleidžiu visuomet.

http://tinyurl.com/tchkfqv

2019-11-24 12:23

I believe this is among the so much important info for me.
And i am glad reading your article. However want to observation on some general issues, The site taste is ideal, the
articles is really excellent : D. Good job, cheers

quest bars cheap

2019-12-01 23:48

I will right away grab your rss feed as I can’t to find your e-mail subscription hyperlink or newsletter service.
Do you have any? Kindly permit me recognize in order that I may subscribe.
Thanks.

Komentavimas leidžiamas tik registruotiems vartotojams.